Ak Parti Bursa’da hedef 500 bin üye

Ak Parti Bursa‘da niyet 500 bin üye

Ak Parti Bursa İl Başkanı Ayhan Salman: “İlçe kongrelerimizi heyecan içinde gerçekleştirdik”

-“İl kongresinin sürecini 15 Ekim‘de başlatıyoruz. Cumhurbaşkanımızı Bursa’da görmeyi çok özlem ediyoruz”

BURSA – AK Parti Bursa İl Başkanı Ayhan Salman, ilçelerdeki kongreleri coşkulu bir şekilde tamamladıklarını belirterek, “İl kongresi sürecini 15 Ekim’de başlatıyoruz. Hemen sırada Bursa’da 500 bin Ak Partili aza hedefine varmak var” dedi.

AK Parti Bursa İl Başkanı Ayhan Salman, 17 ilçede tamamlanan kongrelerin ardındaki değerlendirmede bulundu. Pandemi dahilinde tedbirlerin alınarak kongrelerin yapıldığını belirten Salman, “İlçe kongrelerimizin coşku dolu geçirdik. Tüm teşkilatlarımıza teşekkür ediyorum. Pandemi tedbirleri zarfında inanılmaz hevesli kongreler yaptık. Kongrelerimize katılarak bizleri onurlandıran ilk olarak teşkilat başkanımız Erkan Kandemir elde etmek üzere, önceki dönem milletvekilleri, belediye başkanlarımıza ve tüm teşkilatımıza teşekkür ediyoruz” dedi.

AK Parti’nin gençlere ve kadınlara ağırlık verdiğini hatırlatan Salman, ” Cumhurbaşkanımızın öncülüğünde 2023, 2053 ve 2071 vizyonları olan bir partiyiz. 30 yaşında olan seçilme yaşını önce 25 gerisinde 18’e indirdik. Cumhurbaşkanımız kadınlarımızın aktif olarak siyasette bulunmasını fazla önemsiyor. Bizde bu doğrultuda gençlere ve kadınlara ilçe başkanı düzeyinde, meclislerde, yönetimlerimizde görevler veriyoruz. Onlar da başarılı araştırmalar yapıyorlar” ifadelerini kullandı.

15 Ekim’den itibaren il kongrelerin yapılabileceğini hatırlatan Salman, “Bizde Cumhurbaşkanımızın takvimine göre il kongrelerimizi başlatacağız. Cumhurbaşkanımız kongrelerin çoğuna katılmak istiyor. Bizde kendisini Bursa’da görmeyi fazla özlem ederiz. Önümüzdeki süreçte il kongrelerimizi tamamlayıp çalışmalara devam edeceğiz. Vatandaşlarımız partimize çok büyük teveccüh gösteriyor. Pandemi şartlarında vatandaşlarımızı evlerinde ziyaret etmemeyi tercih ediyoruz. Önemli sayıda yeni üyelerimizi partiye katıldı. Kongre sürecinde bazı çalışmalarımızı engellemişti. Bugün itibari ile sahada çalışmalarımızı daha çabuk yürüteceğiz. Gönül seferberliği zarfında çaba belirten bayan kollarına, gençlerimize ve bütün teşkilatlara teşekkür ediyorum. Bizlerin de hedefi önümüzdeki 3 sene içerisinde 500 bin üyeye ulaşmayı planlıyoruz. İnşallah başaracağız” biçiminde konuştu.

Ak Parti Bursa'da hedef 500 bin üyeAk Parti Bursa'da hedef 500 bin üyeAk Parti Bursa'da hedef 500 bin üyeAk Parti Bursa'da hedef 500 bin üye

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / SAMET DOĞRU

About admin

Check Also

Samsun Büyükşehir komisyon toplantısı

Samsun Büyükşehir komisyon toplantısı

Samsun Büyükşehir Belediyesi komisyon toplantısında görüşülen 32 gündem maddesi, karara bağlanmak üzere meclise havale edildi. …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *