AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, çocuklarla futbol oynadı

AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, Adana‘da parkta futbol oynayan çocuklara eşlik etti.

Çelik, beraberindekilerle Seyhan ilçesindeki Merkez Park’ta yürüyüş yapıp vatandaşlarla selamlaştı.

Yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedbirleri kapsamında çevredekilerin taleplerini de dinleyen Çelik, sosyal mesafe kuralına uyarak bazı vatandaşlarla fotoğraf çektirdi.

Çelik, parkta futbol oynayan çocukların yanına gidip onlarla bir süre sohbet etti. Çocukların “maç yapma” teklifini geri çevirmeyip onlara eşlik eden Çelik, bir süre futbol oynadı. Çelik, daha sonra çocuklara çeşitli ikramlarda bulundu.

Çocuklarla futbol oynadığı anların görüntülerini sosyal medya hesabından da paylaşan Çelik, “Adana sokaklarında çok iyi futbolcular yetişir. Adana’da kardeşlik ve mücadele ruhu çocuklukta başlar. Adana’nın ruhu budur. Çocuklar çok kötü yendi bizi.” ifadelerini kullandı.

AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, çocuklarla futbol oynadıAK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, çocuklarla futbol oynadıAK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, çocuklarla futbol oynadıAK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, çocuklarla futbol oynadı

Kaynak: Anadolu Ajansı

About admin

Check Also

Vatandaşın kafasındaki soru işaretleri kalkacak! Faizsiz ev ve araç edindirme şirketleriyle ilgili yasa çıktı

Vatandaşın kafasındaki soru işaretleri kalkacak! Faizsiz ev ve araç edindirme şirketleriyle ilgili yasa çıktı

Finansal Kiralama, Faktoring ve Finansman Şirketleri Kanunu ile Bazı Kanunlarda Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun Teklifi, …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *