Bakan Karaismailoğlu: Dünyanın örnek aldığı projeler yapıyoruz

ULAŞTIRMA ve Altyapılar Bakanı Adaletli Karaismailoğlu, “Karada, denizde, havada, raylı sistemlerde ve hatta uzayda çok kayda değer projelerimiz var. Dünyanın örnek aldığı projeler yapıyoruz” dedi.

Bakan Karaismailoğlu, Ankara‘nın Kahramankazan ilçesindeki kavşak inşaatında incelemelerde bulundu. Incelemeler hakkında taşeron işyeri yetkililerinden data alan Bakan Karaismailoğlu, daha sonra basın mensuplarına açıklama yaptı.

‘DÜNYANIN ÖRNEK ALDIĞI PROJELER YAPIYORUZ’Bakanlık olarak karada, denizde, havada, raylı sistemlerde ve hatta uzayda fazla önemli projeler yürüttüklerini belirten Karaismailoğlu, “Dünyanın misal aldığı projeler yapıyoruz. Bunun sorumluluğunun bilincindeyiz. Tüm ekip olarak bu sorumluluğu yerine getirmek için canla başla çalışıyoruz. Tüm projelerimizi, milletimizin yaşam kalitesini güçlendirmek için yapıyoruz” dedi.Kahramankazan bölgesinde yürütülen çalışmalara değinen Karaismailoğlu, “Bu bölgede yoğun bir alıştırma var. Bulunduğumuz kavşağın önümüzdeki ay içerisinde bitirilmesi planlanıyor. devam eden diğer projelerimiz de bir lahza önce bitirilip Kahramankazan ile Ankara’nın hizmetine sunulacak. En kayda değer kavşaklardan bir adam başına de Saray Kavşağı. Onun da programlamasını arkadaşlarımızla birlikte yaptık. Oraya da inşallah kısa sürede başlayıp çabuk bitirmek için yol alacağız. Buradaki en kayda değer öteki projelerden biri de Kızılcahamam’ı Çerkeş’e bağlayan Kızılcahamam Tüneli. 2 bin 71 metre uzunluğundaki tünelde de çalışmalar son aşamaya geldi. Yoğun kış ayları gelmeden Kızılcahamam Tüneli’ni de milletimizin hizmetine sunacağız” diye konuştu.
Bakan Karaismailoğlu: Dünyanın örnek aldığı projeler yapıyoruzBakan Karaismailoğlu: Dünyanın örnek aldığı projeler yapıyoruzBakan Karaismailoğlu: Dünyanın örnek aldığı projeler yapıyoruzBakan Karaismailoğlu: Dünyanın örnek aldığı projeler yapıyoruzBakan Karaismailoğlu: Dünyanın örnek aldığı projeler yapıyoruzBakan Karaismailoğlu: Dünyanın örnek aldığı projeler yapıyoruz

Kaynak: Demirören Haber Ajansı / Gökhan CEYLAN

About admin

Check Also

ABD Dışişleri Bakanı Blinken, yarın Ukrayna'yı ziyaret edecek

ABD Dışişleri Bakanı Blinken, yarın Ukrayna’yı ziyaret edecek

ABD Dışişleri Bakanlığı, Dışişleri Bakanı Antony Blinken‘ın yarın Ukrayna‘yı ziyaret edeceğini açıkladı. ABD ile Rusya …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *