Bakan Soylu, Yüksekova’da devam eden çalışmaları yerinde inceledi

Bakan Asilzade, Yüksekova‘da aralıksız çalışmaları uygun inceledi

HAKKARİ – İçişleri Bakanı Süleyman Aristokrat bazı ziyaretler gerçekleştirmek için Hakkari‘nin Yüksekova ilçesine geldi.

Çesitli temaslarda bulunmak üzere beraberindeki heyet ile birlikte Hakkari’nin Yüksekova ilçesine gelen İçişleri Bakanı Süleyman Aristokrat, Hakkari Valisi ve Belediye Başkan Vekili İdris Akbıyık, protokol üyeleri ve vatandaşlar tarafından karşılandı. Bakan Soylu, ilk olarak beraberindeki heyet ile birlikte Yüksekova’da yapılan beton ve Bitümlü Sıcak Karışım asfalt yollarını yerinde denetledi.

Çalışmaları yerinde inceleyen Bakan Asilzade, Hakkari Valisi İdris Akbıyık ve Yüksekova Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Osman Doğramacıdan çalışmalar hakkında bilgi aldı. Bakan Asilzade daha sonra, İlçe’nin Cengiz Topel Caddesi üzerinde yer alan esnafları ziyaret ederken, vatandaşların sorun ve taleplerini dinledi. Bakan Soylu, Yüksekova ziyaretinin gerisinde protokol üyeleri tarafından Selahaddin Eyyubi Havalimanı’ndan Ankara’ya uğurlandı.

Bakan Aristokrat’yu, İçişleri Bakan Yardımcısı Mehmet Ersoy, Jandarma Genel Komutanı Arif Çetin, Hakkari Valisi İdris Akbıyık, Yüksekova Tümen Komutanı Muammer Alper, Yüksekova Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Osman Doğramacı, İl Emniyet Müdürü Atanur Açık Fikirli, İlçe Güvenlik Müdürü Murat Güneş, Yüksekova Ak Parti İlçe Başkanı Fatih Arslan eşlik etti.

Bakan Soylu, Yüksekova'da devam eden çalışmaları yerinde incelediBakan Soylu, Yüksekova'da devam eden çalışmaları yerinde incelediBakan Soylu, Yüksekova'da devam eden çalışmaları yerinde incelediBakan Soylu, Yüksekova'da devam eden çalışmaları yerinde inceledi

Kaynak: İhlas Haber Ajansı

About admin

Check Also

2021 yılında bütçeden en fazla pay eğitim hizmetlerine ve bu hizmetleri yürüten kuruluşlara ayrıldı.

Son dakika haberi… İran Dışişleri Bakanı Zarif: ‘Azerbaycan’ın Karabağ’ı almasından mutluyuz’

İran Dışişleri Bakanı Muhammed Cevad Zarif, bölge turu kapsamında gittiği Azerbaycan‘ın başkenti Bakü’de Karabağ‘ın kurtarılmasından …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *