Başkan Başdeğirmen: ‘Sizlerin verdiği güçle daha çok çalışıyoruz’

AK Parti Merkez İlçe Başkanı Ahmet Yasir Pirimoğlu ve yönetim kurulu üyeleri, Isparta Belediye Başkanı Şükrü Başdeğirmen’i ziyaret etti. Pirimoğlu, “Merkez İlçe Teşkilatı olarak daima Şükrü Başkanımızın yanındayız” dedi. Belediye Başkanı Şükrü Başdeğirmen de ziyaretten duyduğu memnuniyetini dile getirerek, “Sizlerin verdiği güçle daha fazla çalışıyoruz” biçiminde konuştu.

AK Parti Merkez İlçe Başkanı Ahmet Yasir Pirimoğlu ve yönetim kurulu üyeleri, Isparta Belediye Başkanı Şükrü Başdeğirmen’i ziyaret etti. Ziyarette müşterek istişarelerde bulunulurken, Belediye Başkanı Başdeğirmen, belediye olarak görevleri süresinde bugüne değin yaptıkları araştırmalar hakkında bilgiler verdi. ‘Şehrimizin ihtiyaçlarını, sorunlarını, varsa isteklerini sizlerle birlikte istişare ederek hizmetlerimizi yapmaya çalışıyoruz” diyen Belediye Başkanı Şükrü Başdeğirmen, “Aynı teşkilatın ekibiyiz, aynı davanın insanlarıyız. Bunlar bizim için çok kayda değer. Daima birlikte Isparta’mızdaki vatandaşlarımıza ve ulaşabildiğimiz kadar da Isparta’mızın dışındaki vatandaşlarımıza hizmet etmeye çalışıyoruz” görüşlerinde bulundu.

Isparta Belediye Başkanı Şükrü Başdeğirmen, ziyaretten duyduğu memnuniyetini dile getirerek, “Bu teşkilatların önemi bizleri, sizlerle beraber vatandaşlarla buluşturmaktır. Teşkilatlar vatandaşların sorunlarını tamir etmek ihtiyaçlarını karşılamak, varsa çözüm yolları bulmak anlamında fazla kayda değer. Hepimizin tek amacı var, insana yardım etmek. İnsanın yanına almak, insan odaklı hedeflemek. Bizlerde elimizden geldiğince bu çalışmalarımıza sürat veriyoruz. Sizlerin verdiği güçle de daha fazla çalışıyoruz. Sağ olsun Yasir Başkanımız bizleri yalnız bırakmıyor. Bütün vatandaşlarımızın isteklerini taleplerini bizlere getiriyor. Bizde bu talepleri elimizden geldiğinin daha fazlasını yaparak yerine getirmeye çalışıyoruz. Bu da bizi mutlu ediyor” dedi.

Pandemi dolayısıyla yaşanan sorunlara, verdikleri hizmetlere de değinen Başkan Başdeğirmen, “Bu süreç bütün insanlarımızı yordu. Oysa bizler de defalarca birlikte el birliği, baskı birliği ile bunun mücadelesini verdik. İnanıyoruz fakat, devletimizin gücüyle, Sayın Cumhurbaşkanımızın dirayetiyle öteki ülkelere misal olacak şekilde vatandaşımızın yanına her sorununa çare olarak hoş incelemeler yapmaktayız” derken, son zamanlardaki aşı gelişmelerinden bahsetti. Başdeğirmen, “Umudumuz en kısa zamanda bu zorlama günleri atlatmaktır. Hayatını kaybedenlere Allah rahmet eylesin, hastalarımıza da ivedi şifalar diliyoruz. Vatandaşlarımızdan da tedbirlere uymalarını, maske, uzaklık, temizlik kurallarına uymalarını rica ediyorum. Sağlıklı hoş günler yakındır” ifadelerinde bulundu.

Isparta’da fazla sayıda projenin devam ettiğini kaydeden Başdeğirmen, “Isparta’mızda çoğu hizmetler yapmaya çalışıyoruz. Pandemi süreci bize engel yok. Bizler gece gündüz ne kadar zorlukta çekilse, eleman sorunu yaşansa da hizmetlerimizi aksatmıyoruz. 29 müdürlüğümüzle çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Yine Isparta’mızda gördüğümüz yapılaşmadaki sorunları varsa onları çözerek, yeni yaşam alanları oluşturarak şehrimizi daha da güzelleştirmek için mücadelemizi sürdürüyoruz. Yüce Rabbim yar ve yardımcımız olsun” dedi.

AK Parti Merkez İlçe Başkanı Ahmet Yasir Pirimoğlu da, misafirperverliklerinden dolayı şahsı ve yönetim kurulu üyeleri adına Belediye Başkanı Şükrü Başdeğirmen’e teşekkür etti. AK Parti Merkez İlçe Başkanı Ahmet Yasir Pirimoğlu, “Dünyayı kıskacı altına bölge bir pandemi sürecinden geçiyoruz. Isparta’mızda AK Parti belediyemizin, Şükrü Başkanımızın özellikle maske, mesafe ve hijyen kuralları noktasında oluşturmaya çalışmış olduğu farkındalık projelerinden dolayı da kendilerine hem teşekkür ediyorum” görüşlerinde bulundu.

AK Parti Merkez İlçe Başkanı Ahmet Yasir Pirimoğlu konuşmasını şöyle sürdürdü: “AK Parti belediyesi Şükrü başkanım belediyeyi aldıktan daha sonra doğrusu gönül belediyeciliği ve hizmet belediyeciliğini çok hoş bir şekilde harmanlayarak Isparta’mıza çok güzel kazanımlar sağladı. Her şeyden önce Isparta’mızda sosyal belediyeciliğin ne olduğunu bizlere tanıttı. Pandemi sürecinde yardıma ihtiyacı olan çoğu aileye belediyemiz destek elini uzattı. Kendilerine teşekkür ediyorum.

Keza Isparta’da yıllardan buyana çözüme kavuşması gereken bir ITKM olayı, koku sorunu vardı. Başkanımız burada AK Parti belediyeciliğine uygu bir şekilde bütün özverisiyle bu problemlerin üzerine gitti ve çözüme kavuşturdu.

Yine bir Insanlar Bahçesi projesi var. Başkanımızın bu projenin üzerine dikkatli bir şekilde eğildiğini de biliyorum. Bu da hoş bir projeyle vatandaşlarımızın hizmetine sunulacak.

Biz Merkez İlçe Teşkilatı olarak defalarca Şükrü Başkanımızın yanındayız. Merkez İlçe Teşkilatı olarak partimiz adına, belediyemiz adına ne yapmamız gerekiyorsa daima taşın altına elini koymaktan yok, gövdemizi koymaktan hiçbir süre çekinmeyiz. Dolayısıyla hep birlikte teşkilatımızla birlikte güzel çalışmaların altına bundan sonradan da imza atılacaktır. Başkanımıza bugüne dek teşkilatımıza vermiş olduğu desteklerinden dolayı da teşekkür ediyorum. Bizim üzerimize düşen ne varsa her zaman yapmaya hazırız.” – ISPARTA

Başkan Başdeğirmen: 'Sizlerin verdiği güçle daha çok çalışıyoruz'Başkan Başdeğirmen: 'Sizlerin verdiği güçle daha çok çalışıyoruz'

Kaynak: İhlas Haber Ajansı

About admin

Check Also

Dışişleri Bakanlığı: 'KSYÖ Soruşturma ve Tespit Ekibi Suriye'de kimyasal silah kullanıldığını tespit etti'

Dışişleri Bakanlığı: ‘KSYÖ Soruşturma ve Tespit Ekibi Suriye’de kimyasal silah kullanıldığını tespit etti’

Dışişleri Bakanlığı, Kimyasal Silahların Yasaklanması Örgütü Soruşturma ve Tespit Ekibi’nin Suriye‘de Serakib’de vuku bulan klor …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *