Beğenilen liderler anketinde Fahrettin Koca sürprizi! Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı geride bıraktı

Konsensus Araştırma ve Danışmanlık Şirketi’nin yaptığı Kasım 2020 anketinde performansı hayran eden liderler arasında Sağlık Durumu Bakanı Fahrettin Koca sürprizi yaşandı. Türkiye‘deki koronavirüs salgını nedeniyle çevrili nesnel herkesin beğenisini şampiyon Sağlık Durumu Bakanı Fahrettin Koca, son yapılan ankette en hayran eden liderler arasında birincil sırada yer aldı.

KOCA’YA EN FAZLA YAKINDA OLACAK OLAN İSİM ERDOĞAN OLDU

“Takip ettiğiniz kadarıyla, siyasi liderlerin, siyasi performansını beğeniyor musunuz, beğenmiyor musunuz?” sorusunun sorulduğu ankette siyasi performans açısından ilk sırayı Fahrettin Koca aldı. Fahrettin Koca’ya en yakinda olacak olan ad ise Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan oldu. Ankette Bakan Koca, 3,57 oy alırken Cumhurbaşkanı Erdoğan 3,14 oy aldı.

Beğenilen liderler anketinde Fahrettin Koca sürprizi! Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı geride bıraktı

FAHRETTİN KOCA, NİSAN AYINDA YAPILAN ANKETTE DE ZİRVEDEYDİ

Konsensus Araştırma ve Danışmanlık Şirketi’nin 9 Mart-2 Nisan 2020 tarihinde yaptığı ankette de Afiyet Bakanı Fahrettin Koca, yüzde 48 beğenilme oranıyla Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı da geçerek birinci sırada yer almıştı. Cumhurbaşkanı Erdoğan ankette yüzde 47,8 oy almıştı.

Beğenilen liderler anketinde Fahrettin Koca sürprizi! Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı geride bıraktı

About admin

Check Also

Cumhurbaşkanı Erdoğan, NATO Liderler Zirvesi'nde aile fotoğrafı çekildi

Cumhurbaşkanı Erdoğan, NATO Liderler Zirvesi’nde aile fotoğrafı çekildi

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, NATO Liderler Zirvesi’nde aile fotoğrafı çekimine katıldı. NATO Liderler Zirvesi Belçika‘nın …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *