CHP İl Başkanı için kayıp ilanı

Cumhuriyet Insanlar Partisi Kültürlü İl Teşkilatı’nın önde gelen isimlerinden ve bununla beraber eski il başkanlarından Barkan Kalınomuz, mevcut il başkanı için sosyal medya hesabından ‘Kayıp ilanı’ verdi. Uzun süredir ortalıkta görünmediği, telefonlara bakmadığı ve mesajlara da cevap vermediği ileri sürülen CHP İl Başkanı Ali Çankır için verilen bu kayıp ilanının altına bazı partililer acayip yorumlarda bulundular.

CHP’nin eski İl Başkanlarından Barkan Kalınomuz göre bahşedilen Kayıp ilanında “45 yaşlarında,170 boylarında, esmer, tıknaz, 85 kilo civarında siyah gözlü, eksik yakışıklı CHP Aydınlatılmış İl Başkanı aranıyor. Görenlerin insaniyet namına CHP Genel Merkezi’ne bildirmeleri önemle rica olunur” ifadelerine yer verip altına da CHP Genel Merkezinin 0312 2074020 nolu telefonunu paylaştı. Paylaşılan telefon numarasının ise Oğuz Kaan Salcı’nın partideki makamına çıktığı görüldü.

öte yandan partinin ileri gelen bazı isimlerinin de açıklama yaptığı kayıp ilanında CHP İl Başkanı Ali Çankır, partiyi parçalayıp küçültmekle suçlanırken, bazıları ise Çankır’ın yapayalnız kaldığını ileri sürdü.

Kendisi için bahşedilen kayıp ilanını gördüğünü belirten CHP Aydın İl Başkanı Ali Çankır ise, konuyla ilgili herhangi bir tanımlama yapmayacağını söyledi. – AYDIN

CHP İl Başkanı için kayıp ilanıCHP İl Başkanı için kayıp ilanı

Kaynak: İhlas Haber Ajansı

About admin

Check Also

- TBMM Dışişleri Komisyonu Başkanı Kılıç, Kapalı Maraş'ı gezdi

– TBMM Dışişleri Komisyonu Başkanı Kılıç, Kapalı Maraş’ı gezdi

– TBMM Dışişleri Komisyonu Başkanı Kılıç, Kapalı Maraş’ı gezdi LEFKOŞA – TBMM Dışişleri Komisyonu Başkanı …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *