CHP’li Tanal TBMM’deki odasına ‘128 milyar dolar nerede?’ pankartı astı! İndirmek için Meclis’e itfaiye geldi

Elini önce kalbine sonra kravatına götürdü! CHP'li eski vekil canlı yayında fenalaştıElini önce kalbine sonra kravatına götürdü! CHP’li eski vekil canlı yayında fenalaştıKılıçdaroğlu'ndan 'fezleke' tepkisi: Hodri meydanKılıçdaroğlu’ndan ‘fezleke’ tepkisi: Hodri meydan

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) İstanbul Milletvekili Mahmut Tanal, TBMM‘ye ‘128 milyar dolar nerede?’ afişi astı. Yaptığı eylem sonrasında Halk TV’ye konuşan Mahmut Tanal, ”Bu 128 milyar doları ne yaptılar? Gençler için mi harcadılar? İşsizliği bitirmek için ne yaptılar? Ben bir parlamento üyesiyim. Bu paraya ne olduğunu sormaya hakkım var” diye konuştu.

“BAKANLIĞA SORDUM CEVAP VERMEDİLER”

Odasının Maliye ve Hazine Bakanlığı’nın tam karşısında olduğunu söyleyen Tanal, ”Ben bakanlığa bu paranın akıbetini sordum, bana cevap vermediler” dedi.

CHP'li Tanal TBMM'deki odasına '128 milyar dolar nerede?' pankartı astı! İndirmek için Meclis'e itfaiye geldi

PANKARTI KALDIRMAK İÇİN İTFAİYE EKİBİ GELDİ

Tanal’ın Meclis’e astığı ‘128 milyar dolar nerede?’ pankartını indirmek için itfaiye ekibi geldi. Öte yandan birçok CHP’li vekil, Tanal’ın odasında bulunuyor. İtfaiye ekipleri pankartı indirmek için merdivenlerini yükseltirken, milletvekilleri pankartı geri çekti.

CHP'li Tanal TBMM'deki odasına '128 milyar dolar nerede?' pankartı astı! İndirmek için Meclis'e itfaiye geldi

İTFAİYE UZAKLAŞTI, PANKART TEKRAR ASILDI

İtfaiyenin müdahalesi sırasında yaptığı açıklamada “Pankartı yeniden asacağım” diyen CHP’li Tanal, itfaiye görevlilerinin uzaklaşmasının ardından “128 milyar dolar nerede?” yazılı pankartı tekrar astı.

About admin

Check Also

Ticaret Bakan Yardımcısı değişti

Ticaret Bakan Yardımcısı değişti

TİCARET Bakan Yardımcısı Gonca Işık Yılmaz Batur görevden alındı, yerine Mustafa Tuzcu atandı. Cumhurbaşkanlığı atamalarına ilişkin kararlar, …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *