Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Melih Gökçek külliyede bir araya geldi

Geçen hafta sonu bazı kurum ve bakanlıklarda değişim ve atamalar yapılırken, eski İçişleri Bakanı Efkan Ala da AK Parti Dış İlişkilerden Sorumluluk Sahibi Başkan Yardımcılığına getirildi. Bu tayin ve değişimler sonrası Ankara Büyükşehir Belediyesi eski başkanı Melih Gökçek ile Cumhurbaşkanı Erdoğan bir araya geldi.

AKILLARA GÖKÇEK’E YENİ GÖREV VERİLEBİLECEĞİ GELDİ

Görüşmenin henüz niçin gerçekleştiği bilinmezken, yaşanan şansın dönmesi sonrası Melih Gökçek’e de yeni bir devir verilebileceği durumu akıllara geldi.

“CUMHURBAŞKANIMI ZİYARET ETTİM”

Konuyla ilgili olarak sosyal ağ hesabından açıklamada bulunan Gökçek, “Akşam üzeri sayın Cumhurbaşkanımı ziyaret ettim” ifadelerine yer verdi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Melih Gökçek külliyede bir araya geldi

ERDOĞAN KABİNE DEĞİŞİKLİĞİ İDDİALARINI NET BİR ŞEKİLDE YALANLADI

Öte yandan Merkez Bankası’nda yaşanan başkalaşım ve Patent Albayrak’ın istifası sonrası gündeme kabinede değişim olacağı iddiaları gelmişti. Bu iddiaları net bir şekilde yalanlayan Erdoğan, “Yan bununla beraber kabine değişikliği gibi spekülasyonların da döndüğü bir işlem başlatılmak istendi. Bizim medya yan bu konuda mahir. Oysa Tayyip Erdoğan kalemşörlerin lafıyla hareket etmez. Siz yazacaksınız ya da televizyonlarda konuşacaksınız biz de ona tarafından mi heraket edeceğiz? Biz buralara makalelerle gelmedik. Tam tersine kalemşörlerle savaşa savaşa bu makama geldik” dedi.

About admin

Check Also

Ekonomiye ilişkin düzenlemeler içeren 'torba kanun teklifi' TBMM Bayındırlık Komisyonunda kabul edildi

Ekonomiye ilişkin düzenlemeler içeren ‘torba kanun teklifi’ TBMM Bayındırlık Komisyonunda kabul edildi

TBMM Bayındırlık, İmar, Ulaştırma ve Turizm Komisyonunda, mobil telefon kapsama alanının ve internet hizmeti altyapılarının …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *