Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay, Polis Teşkilatının 176. yılı dolayısıyla koruma polisleriyle bir araya geldi

Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, Polis Teşkilatının kuruluşunun 176. yıl dönümü ve Polis Haftası vesilesiyle koruma ekibinde yer alan polis memurlarını makamında ağırladı.

Cumhurbaşkanlığı Külliyesi’ndeki kabulde, Oktay, “Devletten devlete geçiş de aslında bizim sürekliliğimizi gösteriyor. Geçmişten geleceğe bağı da sizler kuruyorsunuz kurumsal olarak. İnşallah daha nice nice 176. yıllara.” dedi.

Yoğun iş temposuna ilişkin yakın koruma ekibiyle de sohbet eden Oktay, “Hakkınızı helal edin. Evi göremiyorsunuz. Çoluk çocuk yok. Gece gündüz çalışıyorsunuz. Allah razı olsun. Biz, size emanetiz, sizler de bizlere emanetsiniz. Birbirimize emanetiz. Siz iyi olursanız, biz de iyi oluruz. İyi ki varsınız.” ifadelerini kullandı.

Dün gece de yol güzergahı üzerindeki polis noktalarında görev yapan güvenlik güçlerine sürpriz bir ziyaret gerçekleştiren Oktay, personelin Polis Haftasını ve kuruluş yıl dönümünü kutladı. Ziyarette, polis memurlarıyla bir süre sohbet eden Oktay, daha sonra hatıra fotoğrafı çektirdi.

Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay, Polis Teşkilatının 176. yılı dolayısıyla koruma polisleriyle bir araya geldiCumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay, Polis Teşkilatının 176. yılı dolayısıyla koruma polisleriyle bir araya geldiCumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay, Polis Teşkilatının 176. yılı dolayısıyla koruma polisleriyle bir araya geldiCumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay, Polis Teşkilatının 176. yılı dolayısıyla koruma polisleriyle bir araya geldi

Kaynak: Anadolu Ajansı / Abdullah Yasin Güler

About admin

Check Also

Ticaret Bakan Yardımcısı değişti

Ticaret Bakan Yardımcısı değişti

TİCARET Bakan Yardımcısı Gonca Işık Yılmaz Batur görevden alındı, yerine Mustafa Tuzcu atandı. Cumhurbaşkanlığı atamalarına ilişkin kararlar, …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *