‘Fransız dergisinin Cumhurbaşkanımızla ilgili ahlaksız yayınlarını şiddetle kınıyoruz’

AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, “Fransız dergisi nefret edilen şey imal merkezi haline gelmiştir. Cumhurbaşkanımızla ilgili ahlaksız yayınlarını güçlü olarak kınıyoruz” dedi.

AK Parti Sözcüsü Çelik, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, Fransız dergisinin korku imal merkezi haline geldiğini vurgulayarak şunları dedi:

“Cumhurbaşkanımızla ilgili ahlaksız yayınlarını güçlü olarak kınıyoruz. Bu yayınlama anlayışı akıl özgürlüğü yok inanç düşmanlığıdır. Bu zihniyet tiksinti verici bir noktaya ulaşmıştır. Bunların inanca ve kişi haklarına karşısında nefret üreten yayınları katiyen akıl özgürlüğü değildir. Akıl özgürlüğünü inanç düşmanlığı ile boğmaya çalışan bir barbarlıktır. Barbarlık cephesinin genişlediğini görüyoruz. Husumet cephesinin hepsiyle uğraş edecek kararlılığa sahibiz. Bu husumet cephesinin inancımıza niye saldırdıklarını, Cumhurbaşkanımıza karşısında neden dehşet siyaseti ürettiklerini biliyoruz. Uğruna uğraş ettiğimiz değerlere düşmanlar. Biz de bu zihniyetle mücadele etmeye kararlıyız. Cumhurbaşkanımız, tüm bu dehşet cephesine aleyhinde, mazlumlar için yol yürümeye istikrarlı bir şekilde devam ediyor. Nefret cephesi sahada da masada da kazanamayacak. Bunların dehşet yayınları kararlılığımızı artırıyor. Cumhurbaşkanımızın dirayetli duruşu bu nefret edilen şey cephesinin ikiyüzlü ahlaksızlığını masada ve sahada yenilgiye uğratmaya devam edecek. Sağduyu sahibi ve inançlara saygılı herkes Cumhurbaşkanımıza karşı yapılan bu nefret yayınını lanetlemelidir.”

(İHA)

Kaynak: İhlas Haber Ajansı

About admin

Check Also

Bakan Soylu'nun Gara açıklaması sonrası gözlerin çevrildiği Dirayet Dilan Taşdemir konuştu

Son dakika haberleri | Cumhurbaşkanı Erdoğan, çevrim içi ‘Babalar Günü’ etkinliğinde gençlerle bir araya geldi: (2)

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) aşısının tedarikinin …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *