İnce: CHP Genel Başkanının iftira atmayacağına inanmak istiyorum

CHP eski Milletvekili Muharrem İnce, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun katıldığı televizyon programdaki sözlerine ilişkin, “CHP’nin Genel Başkanının yalan söylemeyeceğine, elinde delil olmadan iftira atmayacağına inanıyorum, inanmak istiyorum” dedi.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, katıldığı televizyon programında Irk İttifakı’nın dağıtılması için muhakkak kişilere para verildiğini, parti kurma çalışmalarına destek verildiğini bahis etti. “Muharrem İnce’yi mi kastediyorsunuz?” sorusu üstüne de Kılıçdaroğlu, “Yalnızca o değil” cevabını verdi.Muharrem İnce, Twitter hesabından Kılıçdaroğlu’na cevap verdi. İnce, “CHP’nin sade bir üyesi olarak CHP Genel Başkanı Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’nu bugün (dün) katıldığı Karar TV yayınında benim de ismimi ‘Sadece o yok’ diye zikrederek yaptığı açıklamaların kanıtlarını ortaya koymaya ziyafet ediyorum. Ben bu konudaki değerlendirmelerimi önümüzdeki günlerde şüphesiz yapacağım. Oysa CHP’nin Genel Başkanının yalan söylemeyeceğine, elinde kanıt olmadan kötüleme atmayacağına inanıyorum, inanmak istiyorum. Buyurun ne biliyorsanız konuşun, hangi kanıtınız varsa ortaya koyun” ifadelerini kullandı.

Kaynak: Demirören Haber Ajansı

About admin

Check Also

Fransız Senatosu'ndan skandal karar

Fransız Senatosu’ndan skandal karar

Fransa Senatosu, yapılan oylama ile Fransız hükümetinden “Dağlık Karabağ Cumhuriyeti’nin” tanınmasını öngören teklifi 305 oyla …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *