İstifa edip AK Parti’ye geçtiler

Ardahan’ın Çıldır ilçesinde Genç Parti ilçe başkanı ve üyeleri toplu halde AK Parti’ye katıldı.

Genç Parti Çıldır ilçe başkanı Özden Topkaya yönetimi ve üyeleriyle birlikte, partilerinden istifa etti. Topkaya ve üyeleri, AK Parti’ye geçti. Topkaya ve beraberindekilere, AK Parti Çıldır ilçe başkanlığında rozetlerini AK Parti Çıldır İlçe Başkanı Yusuf Yılmaz taktı. Yılmaz, “AK Parti ailemiz her gün büyüyor. Kardeşlerimiz aramıza katılarak bizlere güç verdi. Bahtı Açık olsun” dedi.

İstifasıyla ilgili konuşan Özden Topkaya ise, “Yaşadığımız çevrede ülkenin birlik ve birliktelik içerisinde daha dinç yarınlara, halkın huzur ve refah içerisinde, halka hizmeti görev edinmiş, daha başarılı ve verimli bir kişi olarak gördüğüm gereksinim üstüne bundan sonraki siyasi yaşantıma AK Parti saflarında devam etme kararı almış bulunmaktayım” ifadelerini kullandı.

AK Parti İl Başkanı Hakan Aydın ise, Genç Parti’nin ilçe başkanı ve üyeleriyle aynı çatı aşağıda bulunmaktan mutlu olduğunu açıklama ederek, “Partimiz sizlerle birlikte şiddet kazanmıştır, ivme kazanmıştır” dedi.

Başkan Aydınlatılmış, “Yeni bir dünya düzeninin kurulmaya çalışıldığı bu süreçte, insanlığın azami hak ve barışa ihtiyaç duyduğu bu dönemde, daha güzel bir dünya için çaba veren dünya liderimiz Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a sahip çıktıkları, onun yanında yer aldıkları için, istikrar ve her yerde diriliş için biz de ‘AK Parti safında yer alacağız’ diyen kardeşlerimize teşekkür ediyoruz” diye konuştu. – ARDAHAN

İstifa edip AK Parti'ye geçtilerİstifa edip AK Parti'ye geçtiler

Kaynak: İhlas Haber Ajansı

About admin

Check Also

Son Dakika | Bakan Soylu: Suriye açıklarında 1,5 tonun üzerinde esrar ele geçirildi

Son Dakika | Bakan Soylu: Suriye açıklarında 1,5 tonun üzerinde esrar ele geçirildi

İÇİŞLERİ Bakanı Süleyman Soylu, Suriye açıklarında müdahale edilen gemide 1,5 tonun üzerinde esrar ele geçirildiğini duyurdu. …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *