İYİ Partili Ümit Özdağ: İl Başkanı Buğra Kavuncu FETÖ’cü, Meral Akşener’in haberi vardı

CNN Türk’te Ahmet Hakan’ın sunduğu Tarafsız Alan programında konuşan İYİ Partili Ümit Özdağ, İYİ Parti İl Başkanı Buğra Kavuncu’nun FETÖ’cü olduğunu açıkladı.

“BUĞRA KAVUNCU FETÖ’CÜDÜR”

Buğra Kavuncu’nun FETÖ’cü Enver Altaylı’nın yeğeni olduğunu söyleyen Ümit Özdağ, “Kendisi FETÖ’nün yurt dışındaki en büyük sivil toplum örgütü olan Kazakistan Türk meslek adamları derneğinin başkan yardımcılığını yapmış” ifadelerini kullandı.

Kavuncu’nun bu görevi yıllardan beri yaptığını söyleyen Özdağ, 15 Temmuz’dan daha sonra devletin bu derneğin kapatılması için başvurduğunu ve derneğin kapatıldığını açıkladı.

“MERAL AKŞENER’İN HABERİ VAR”

ÖTE TARAFTAN Özdağ, İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in de durumdan haberdar olduğunu söyleyerek, “Sayın Genel Başkan’a ben bu uyarıyı yaptığım vakit iki devlet görevlisiyle konuştuğunu ve bu devlet görevlilerinin Buğra ile ilgili kendilerinde bir tescil olmadığını söylemişler” ifadelerini kullandı.

About admin

Check Also

Son Dakika | Bakan Selçuk: 'Samsun'da eşini darbeden caninin en ağır cezayı alması için hukuki süreçlerin takipçisi olacağız'

Son Dakika | Bakan Selçuk: ‘Samsun’da eşini darbeden caninin en ağır cezayı alması için hukuki süreçlerin takipçisi olacağız’

Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, Samsun‘da bir kadının eski eşi tarafından …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *