Kılıçdaroğlu Adana’ya geliyor

Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin, toplu açılış ve esas atma töreni için Cumhuriyet Irk Partisi (CHP) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu‘nun 28 Kasım‘da Adana‘ya geleceğini açıkladı.

Akdeniz Alan Muhtarları Federasyonu Başkanı Mahmut Gülcü, yönetim kurulu üyeleri ve federasyona üye muhtarları Çukurova Belediyesi Meclis Salonunda ağırlayan Başkan Çetin, muhtarlarla el ele, gönül gönüle mahallelerin sorunlarını çözmeye çalıştıklarını ifade etti.

Başkan Çetin, yeni projeleri hayata geçirecek olmanın mutluğunu yaşadıklarını belirterek, “Genel Başkanımız Kemal Kılıçdaroğlu’nun Adana’ya geleceği tarih 28 Kasım olarak netleşti. Toplu açılış ve esas atma töreni yapacağız. Törende, 530 kişilik Atatürk Öğrenci Evi, Yüzüncüyıl Fazla Amaçlı Kapalı Mahalle Pazarı, Huzurevi Tebessüm Eden Yüzler Mahalle Kreşi ve Bayan Kooperatifi ile 4 yeni parkımızın açılışını gerçekleştireceğiz. Hem Adana Lezzetleri Çarşısı ve Müslüm Baba Parkı, Ara Verme Evi, Mahfesığmaz Mahalle Kreşi, Adana Koop Kapalı Mahalle Pazarı ve Yüzüncüyıl Emekli Dinlenme Evi’nin temeli atılacak. Böylece mahalle kreşlerimizin sayısı 9’a, emekli dinlenme evleri de 14’e çıkacak. Pandemi kurallarına uygun şekilde yapacağımız törene tüm muhtarlarımızı gösteri ediyorum” dedi.

6,5 takvim görev süresi içerisinde 5 toplu açılış yaptıklarını ve hayata geçirilen projelerin Türkiye’ye misal olduğunu kaydeden Başkan Soner Çetin, “Benzer tez çalışmalarımıza devam ediyoruz. Yapamayacağımız hiçbir şeyin sözünü vermedik. Laf verdiğimiz her vaadi de hayata geçirdik” şeklinde konuştu.

Başkan Soner Çetin, vatandaşlara yeterli hizmet götürülmesi konusunda lokal yönetimler ile muhtarlar arasındaki iletişimin önemine uyarı çekerek, “Muhtarların başımızın üstünde yeri var. Yerel yönetimler muhtarlarla birlikte sorunlara çözüm üretiyorsa muhtarlar da bakımlı eder. Huysuz halde ayrıca muhtarlar ayrıca de lokal yöneticiler zarar görür” dedi.

Toplantıda Akdeniz Bölge Muhtarları Federasyonu Başkanı Mahmut Gülcü ve Çukurova Muhtarlar Derneği Başkanı Kazım Tokköz, muhtarlara verdiği destekten nedeniyle tüm muhtarlar namına Başkan Soner Çetin’e plaket verdi. – ADANA

Kılıçdaroğlu Adana'ya geliyorKılıçdaroğlu Adana'ya geliyor

Kaynak: İhlas Haber Ajansı

About admin

Check Also

Son Dakika | Bakan Selçuk: 'Samsun'da eşini darbeden caninin en ağır cezayı alması için hukuki süreçlerin takipçisi olacağız'

Son Dakika | Bakan Selçuk: ‘Samsun’da eşini darbeden caninin en ağır cezayı alması için hukuki süreçlerin takipçisi olacağız’

Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, Samsun‘da bir kadının eski eşi tarafından …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *