Kilis Belediye Başkanı Bulut hayatını kaybetti

Kilis Belediye Başkanı Bulut hayatını kaybetti

KİLİS – Kilis Belediye Başkanı Mehmet Abdi Bulut, çare gördüğü hastanede hayatını kaybetti.

Geçen hafta yüksek kan basıncı sebebiyle Gaziantep Üniversitesi Tıp Fakültesi Şahinbey Araştırma Hastanesinde tedavi görürken beyin kanaması geçiren Mehmet Abdi Bulut, tedavi gördüğü yoğun bakımda hayatını kaybetti. 53 yaşındaki Başkan Bulut, Kilis’te sevilen biriydi.

Başkan Bulut Kimdir?

1967 tarihinde Kilis’te doğdu. İlköğretim ve lise eğitimini Kilis’te tamamladıktan daha sonra yüksek öğrenimini İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesinde tamamladı.

Avukatlık stajının peşinde askerlik hizmetini 1991 yılında 223. dönem Asteğmen olarak Konya Personel Okulu Milli Savunma Bakanlığı İnşaat Emlak Daire Başkanlığında tamamladı. 1993 yılından itibaren Kilis’te bağımsızlık avukatlık yaparken, 2004-2014 yılları arasında 2 dönem Belediye Başkanlığı görevini yaptı. 5 yıl aradan sonra 2019 yılında 3. defa Kilis Belediye Başkanı olarak seçilen Av. Mehmet Bulut evli ve 3 çocuk babası. İyi derecede İngilizce bilmektedir.

Kilis Belediye Başkanı Bulut hayatını kaybettiKilis Belediye Başkanı Bulut hayatını kaybettiKilis Belediye Başkanı Bulut hayatını kaybettiKilis Belediye Başkanı Bulut hayatını kaybetti

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / MEHMET ALİ DAĞ

About admin

Check Also

Çökme riski bulunduğu için boşaltılan binanın kontrollü yıkımına başlandı

Çökme riski bulunduğu için boşaltılan binanın kontrollü yıkımına başlandı

Yıkılma tehlikesi altındaki bina Binanın kontrollü yıkılması Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş’ın gelişi Bir …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *