Korona tedavisi gören Bakan Soylu’nun öksürük dışında hiçbir sıkıntısı yok

İçişleri Bakanı Süleyman Asilzade, eşi, kızı ve kendisinin koronavirüs testinin artı çıktığını şu ifadelerle açıklamıştı: “Pazartesi günü kendimizi iyi hissetmeyince tekraren yaptırdığımız deneme; eşim, kızım ve bende pozitif çıktı. Düne değin evde sürdürdüğümüz tedavi doktorlarımızın tavsiyesi ile hastane ortamına nakledilmiştir. Şükürler olsun, acilen birazcık daha iyiyiz. Bu vesile ile bütün hastalara ve İzmir depreminde yaralananlara acele şifalar, depremde hayatını kaybeden İzmirli hemşehrilerimize Cenab-ı Allah’tan rahmet diliyorum”

TELEFONUNU KAPATTI

Afiyet durumunun iyi olduğu öğrenilen Bakan Soylu’nun öksürük haricen hiçbir sıkıntısının olmadığı öğrenildi. Hastalığa yakalandıktan daha sonra fazla sayıda kişinin kendisini araması nedeniyle telefonunu kapatmak zorunda kalan Bakan Aristokrat, yalnızca ‘acele’ hattını açık tutuyor ve onunla da yer sarsıntısı bölgesindeki çalışmaları peşine düşüp takip ediyor.

FAHRETTİN KOCA, SON DURUMUNU PAYLAŞMIŞTI

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca ise dün Twitter hesabından yaptığı açıklamada, “Bakan arkadaşım Süleyman Asilzade’nun COVID-19 testi fazla çıktı. Pandemi baştan başa çok desteğini gördük. Sahadan uzaktan kalmak, mücadeleci ruhuna pek yerinde olmasa da bir süre dinlenecek. Virüsle çaba onun için kolay bir uğraş. Geçmiş olsun değerli kardeşim” ifadelerini kullanmıştı.

Korona tedavisi gören Bakan Soylu'nun öksürük dışında hiçbir sıkıntısı yok

About admin

Check Also

Son Dakika | Bakan Selçuk: 'Samsun'da eşini darbeden caninin en ağır cezayı alması için hukuki süreçlerin takipçisi olacağız'

Son Dakika | Bakan Selçuk: ‘Samsun’da eşini darbeden caninin en ağır cezayı alması için hukuki süreçlerin takipçisi olacağız’

Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, Samsun‘da bir kadının eski eşi tarafından …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *