– Kraliçe II. Elizabeth, 7 ay sonra ilk resmi ziyareti için dışarı çıktı

– Kraliçe II. Elizabeth, 7 ay daha sonra ilk devlete ait ziyareti için dışarı çıktı

LONDRA – Kraliçe II. Elizabeth, 7 ay sonradan birincil resmi ziyareti için konutundan ayrıldı. Kraliçe, maskesiz şekilde torunu Prens William ile Porton Down Savunma Bilim ve Teknoloji Laboratuvarı’nı ziyaret etti.

Yeni alıcı korona virüs (Covid-19) salgını nedeniyle işlerini Kraliyet Konutu’ndan dijital ortamda sürdüren Kraliçe II. Elizabeth, 7 ay sonradan birincil devlete ait ziyareti için dışarı çıktı. Porton Down Savunma Bilim ve Teknoloji Laboratuvarı’na ziyaret gerçekleştiren Kraliçe’ye torunu Prens William eşlik etti. Helikopterle ülkenin bakımlı bilimsel ve kimyasal tabanca çalışmalarının yürütüldüğü laboratuvara gelen Kraliçe II. Elizabeth, yeni tip korona virüs (Covid-19) salgınında görev bölge bilim adamlarıyla da tanıştı.

Sosyal mesafe kuralına uyulduğu gözlemlenen ziyarette Kraliçe’nin maske takmaması ise dikkat çekti. Laf konusu ziyaret öncesi görevlilere Covid-19 testi yapıldığı belirtildi.

- Kraliçe II. Elizabeth, 7 ay sonra ilk resmi ziyareti için dışarı çıktı- Kraliçe II. Elizabeth, 7 ay sonra ilk resmi ziyareti için dışarı çıktı- Kraliçe II. Elizabeth, 7 ay sonra ilk resmi ziyareti için dışarı çıktı- Kraliçe II. Elizabeth, 7 ay sonra ilk resmi ziyareti için dışarı çıktı

Kaynak: İhlas Haber Ajansı

About admin

Check Also

ABD Dışişleri Bakanı Blinken, yarın Ukrayna'yı ziyaret edecek

ABD Dışişleri Bakanı Blinken, yarın Ukrayna’yı ziyaret edecek

ABD Dışişleri Bakanlığı, Dışişleri Bakanı Antony Blinken‘ın yarın Ukrayna‘yı ziyaret edeceğini açıkladı. ABD ile Rusya …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *