MHP İl Başkanı Adem Kar adaylığını açıkladı

MHP İl Başkanı Adem Kar, 22 Kasım‘da gerçekleştirilecek kongrede il başkanlığına namzet olduğunu açıkladı.

Kar, partisinin il başkanlığında düzenlenen basın toplantısında, MHP Karabük İl Kongresi’nin 22 Kasım saat 14.00’te Büyük Kasaba Meydanı Nikah ve Konferans Salonu’nda yapılacağını söyledi.

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin, “İstiklal için birlik, istikbal için dirlik” düsturu ile 2023 vizyonuna hazırlanacaklarını bildiren Kar, “2023 genel seçimlerinde asgari iki milletvekilliği, dördüncü kere il belediye başkanlığı ve bütün ilçelerde belediye başkanlıklarını kazanmayı hedefine koymuş, bunun için gerekli bütün hazırlıkları başlatmaya azimli, istikrarlı bir idare ve teşkilat oluşturma çabamız sonunda ilçe kongrelerimizi tamamladık. Yeni ilçe başkanlıkları ve yönetim kurullarını oluşturduk. Yeni seçilen ilçe başkanlarımıza görevlerinde başarılar dilerim.” dedi.

Kar, Bahçeli’nin takdir ve müsaadeleri ile Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili, il belediye başkanları, ilçe başkanları, partisinin delegasyonu ve üyeleri ile yaptığı istişareler sonucunda il kongresinde MHP Karabük İl Başkanlığına namzet olmaya karar verdiğini kaydetti.

MHP İl Başkanı Adem Kar adaylığını açıkladıMHP İl Başkanı Adem Kar adaylığını açıkladıMHP İl Başkanı Adem Kar adaylığını açıkladıMHP İl Başkanı Adem Kar adaylığını açıkladı

Kaynak: Anadolu Ajansı / Orhan Kuzu

About admin

Check Also

AK Parti Edremit İlçe Başkanlığı'ndan müjdeli açıklama

AK Parti Edremit İlçe Başkanlığı’ndan müjdeli açıklama

Balıkesir’in AK Parti Edremit İlçe Başkanlığı Sözcüsü Murat Tuna, İlçe Yönetim Kurulu adına yazılı bir …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *