MHP İstanbul Milletvekili Arzu Erdem Mardin İl Başkanlığını Ziyaret Etti

MHP İstanbul Milletvekili Arzu Erdem Mardin İl Başkanlığını Ziyaret Etti

MARDİN – Milliyetçi Hareket Partisi İstanbul Milletvekili Istek Erdem Şırnak İl Kongresi’ne katılmasının gerisinde Mardin’ gelip MHP İl Başkanlığı’nı ziyaret etti. Ziyaret sırasında Mardin, Mardin olalı böyle hareketlilik görmedi diyerek, MHP Mardin İl Başkanı Ferhan Bozkuş ve ekibine azimli çalışmalarından dolayı teşekkür etti. Gündemin İzmir depremiyle sarsıldığını acı ve üzüntü içerisinde peşine düşüp takip ettiğini bildiren Vekil Erdem, İzmir depreminde hayatını kaybedenlere Allah’tan rahmet ve yakınlarına ve Türkiye’ye başsağlığı dilediğini belirtti.

MHP İstanbul Milletvekili Arzu Erdem, konuşmasına şöyle devam etti:

” Öncelikle Şırnak İl Kongresi’nden sonradan il başkanımız bizi yalnız bırakmadı. Ferhan Başkan’ımız geldi. Orada tüm gününü bizimle beraber geçirdi. İl kongresinden daha sonra Diyarbakır yolu üzerinde Mardin’e uğramadan olmazdı. Çünkü Mardin, Mardin olalı bu değin güzel hareketlilik yakalamamıştı. Çok şükür buraya geldik. Bütün ilçelerimiz burada. İl başkanımız, il bayan kollarımız ve ilçe bayan kollarımız burada. Ben hepsine fazla teşekkür etmek istiyorum. Ast gündem hepimizin acı içerisinde takip ettiği İzmir depremi ile sarsıldı. İzmir depreminde hayatını kaybedenlere Allah’tan rahmet ve üzüntülü ailelerine katlanma diliyorum. Türk Milleti’nin başı sağ olsun. Allah ülkemizi ve Türk Milleti’ni felaketlerden korusun ve beterinden saklasın. Azerbaycan ordusu bir yanlamasına uğraş yürütüyor Karabağ’la ilgili. Allah’ın izniyle Türk’ün toprağı Türk kalacak ve Karabağ’ıda en kısa zamanda Türk topraklarına katacağız. İşgalci Ermenistan’ında oradan gönderilmesi için gereğinin yapılacağına inanıyoruz. Yüreğimiz ve dualarımız kahraman Azerbaycan ordusu ile. Ferhan Başkan’ımıza tekrardan teşekkür ediyorum. Beklentim o dur fakat dinç Türkiye hedefini Cumhur İttifakı çatısı altında Milliyetçi Hareket Partisi olarak büyük gayretler içerisinde ilerletmeye devam edeceğiz. Bu vesile ile liderimiz Sayın Devlet Bahçeli Bey’in selamlarını saygılarını ve muhabbetlerini iletiyorum” dedi.

Arkasından il başkanlığı binasını gezip oradan ayrıldı.

MHP İstanbul Milletvekili Arzu Erdem Mardin İl Başkanlığını Ziyaret EttiMHP İstanbul Milletvekili Arzu Erdem Mardin İl Başkanlığını Ziyaret EttiMHP İstanbul Milletvekili Arzu Erdem Mardin İl Başkanlığını Ziyaret EttiMHP İstanbul Milletvekili Arzu Erdem Mardin İl Başkanlığını Ziyaret EttiMHP İstanbul Milletvekili Arzu Erdem Mardin İl Başkanlığını Ziyaret EttiMHP İstanbul Milletvekili Arzu Erdem Mardin İl Başkanlığını Ziyaret EttiMHP İstanbul Milletvekili Arzu Erdem Mardin İl Başkanlığını Ziyaret EttiMHP İstanbul Milletvekili Arzu Erdem Mardin İl Başkanlığını Ziyaret EttiMHP İstanbul Milletvekili Arzu Erdem Mardin İl Başkanlığını Ziyaret EttiMHP İstanbul Milletvekili Arzu Erdem Mardin İl Başkanlığını Ziyaret EttiMHP İstanbul Milletvekili Arzu Erdem Mardin İl Başkanlığını Ziyaret Etti

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / KÜBRA NUR ATİK

About admin

Check Also

Biden'dan Erdoğan görüşmesi yorumu: 'Yapıcı ve pozitif bir toplantıydı'

Biden’dan Erdoğan görüşmesi yorumu: ‘Yapıcı ve pozitif bir toplantıydı’

ABD Başkanı Joe Biden, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile yaptığı görüşmeye değinerek, “Yapıcı ve pozitif …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *