MHP İstanbul milletvekili ve Diyarbakır İl teşkilatı, Diyarbakır’da halkı dinledi

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) İstanbul Milletvekili Özlem Erdem, Diyarbakır İl Başkanı Cihan Kayaalp ve teşkilat üyeleriyle birlikte Sur’da esnafı ziyaret ederek vatandaşlarla bir araya geldi.

MHP İstanbul vekili Istek Erdem, partisinin Siirt kongresine katıldı. Parti üyeleriyle birlikte Diyarbakır’a tümdengelim yapan Erdem, Diyarbakır İl Başkanı Cihan Kayaalp ve teşkilat üyeleriyle bir araya geldi. Erdem, daha sonra Sur ilçesinde esnası ziyaret ederek sohbet edip, MHP lideri Devlet Bahçeli’nin selamlarını vatandaşlara iletti.

“Diyarbakır’da da şunu gördük. Biriz, bütünüz, beraberiz”

Milletvekili Özlem Erdem, Siirt kongresinde sonra Sur’da bir esnaf ziyareti yaptıklarını söyledi. Esnaf ziyaretinden sonra kendileri için en manâlı anlardan bir tanesi bugün Ziya Gökalp müzesini ziyaret etmek, olduğunu belirten Erdem, “Burada bu fotoğrafı çekmek bu kadar realist bizim vatanda şairimiz, bizim için Türk dünyası açısından fazla manâlı eserler bırakmış Ziya Gökalp’imizin burada ruhunu hissedebilmek bizim için çok değerli. Diyarbakır İl Başkanı Cihan Kayaalp kardeşime fazla teşekkür ediyorum. Bugünün anısına bu anı fazla özel hissettirdi. Diyarbakır’da fazla ayrı bir iklim var. Milliyetçi Hareket Partisine karşısında, liderimize karşısında, Devlet Bahçeli Beyefendiye karşı çok büyük bir teveccüh var. Bunda alt teşkilatımızın, il başkanımızın ve il teşkilatımızın çok büyük bir katkısı var. Türk milleti şunu gördü ve biz Diyarbakır’da da şunu gördük. Biriz, bütünüz, beraberiz. Oysa birlik birliktelik içerisinde biz, dinç Türkiye hedefine ulaşabiliriz. Bizim için İstanbul ne ise Diyarbakır o, Diyarbakır ne ise Trabzon o. Trabzon ne ise Ege o, Akdeniz o, hiç ayrım etmiyor. Biz bu açıdan Diyarbakır esnafını, hatta Sur’da gezerken özellikle terörden etkilenmiş bir bölge olarak bildiğimiz bir bölge. Orada bir rahatlama, rahatlama ile beraber vatan, bayrak bilinci bu çok önemli. Birlik birliktelik olması gerektiğini orada oradaki herkes söyledi. Türkçe bilmeyen bir annemiz ben Devlet Bahçeli deyince ellerini kaldırdı, ‘Allah Allah’ dedi. ve dua etmeye başladı. Hiç fark etmiyor. Biz bir birimizi anlıyoruz, gönüllerimiz bir” dedi.

MHP teşkilatı Ziya Gökalp ziyaretinden daha sonra kentten ayrıldı. – DİYARBAKIR

MHP İstanbul milletvekili ve Diyarbakır İl teşkilatı, Diyarbakır'da halkı dinlediMHP İstanbul milletvekili ve Diyarbakır İl teşkilatı, Diyarbakır'da halkı dinlediMHP İstanbul milletvekili ve Diyarbakır İl teşkilatı, Diyarbakır'da halkı dinlediMHP İstanbul milletvekili ve Diyarbakır İl teşkilatı, Diyarbakır'da halkı dinlediMHP İstanbul milletvekili ve Diyarbakır İl teşkilatı, Diyarbakır'da halkı dinlediMHP İstanbul milletvekili ve Diyarbakır İl teşkilatı, Diyarbakır'da halkı dinlediMHP İstanbul milletvekili ve Diyarbakır İl teşkilatı, Diyarbakır'da halkı dinlediMHP İstanbul milletvekili ve Diyarbakır İl teşkilatı, Diyarbakır'da halkı dinlediMHP İstanbul milletvekili ve Diyarbakır İl teşkilatı, Diyarbakır'da halkı dinledi

Kaynak: İhlas Haber Ajansı

About admin

Check Also

Son Dakika | Bakan Soylu: Suriye açıklarında 1,5 tonun üzerinde esrar ele geçirildi

Son Dakika | Bakan Soylu: Suriye açıklarında 1,5 tonun üzerinde esrar ele geçirildi

İÇİŞLERİ Bakanı Süleyman Soylu, Suriye açıklarında müdahale edilen gemide 1,5 tonun üzerinde esrar ele geçirildiğini duyurdu. …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *