Muharrem İnce: CHP, ‘Sen bizim Messi’mizsin’ deyip beni aday gösterdi, şimdi futbolu bırak diyorlar

2018 yılındaki Cumhurbaşkanlığı Seçimlerinde Halk İttifakı’nın adayı olan Muharrem İnce, CNN Türk‘te Ahmet Hakan’ın sunduğu Tarafsız Alan programının konuğu oldu.

Partisinin kendisini önce aday gösterdiğini, şu anda de kendisine hür siyaset imkanı tanımadıklarını belirten İnce, “Kendi hareketimi başlattım diye de Cumhur ittifakı ile işbirliği içinde olduğumu iddia ettiler” dedi.

“BİZİM MESSİ’MİZSİN DEDİLER”

Muharrem İnce, partisinin kendisini “Sen bizim Messi’mizsin” deyip beni namzet gösterdiğini belirterek, “Çık bizim adımıza yarış dediler. Yarıştım, penaltı kaçırdım. Şimdi futbolu bırak diyorlar. Diğer Messi varsa hazır. Lakin değil. Diğer takım kurayım diyorum, olmaz diyorlar.

“BENİ NE TAKIMDA OYNATIYORLAR NE DE TAKIM KURMAMA İZİN VERİYORLAR”

Ekip kurarsan seni ‘Karşı spor’ kulübünün adamı bildiri ederiz. Beni ne takımda oynatıyorlar ne de yeni takım kurmama müsade veriyorlar. Ben kenara çekilsem benim büyük adam olduğumu anlatacaklar. Antep İl Başkanımız 3 defa seçildi, 2 kere alındı. Adamcağızın tek günahı bana imza vermesi. Muharrem İnce’ye oy verdiği için görevden aldılar. İntikam için bunu yapıyorlar. İl Başkanımız Kovid-19’a yakalandı. Nezaketen aranır ‘geçmiş olsun’ denir. Aramadı bile. Elif Çakır’a ve Hilal Kaplan’a gösterdiği nezaketi keşke kendi il başkanına gösterseydi.” ifadelerini kullandı.

SOSYAL MEDYADA GÜNDEM OLDU

Muharrem İnce’nin kendisini Messi’ye benzetmesi sosyal medyada da gündem oldu. Sosyal paylaşım sitesi Twitter’da kullanıcılar, “Muharrem İnce” etiketi aşağıda binlerce paylaşım yaptı.

Muharrem İnce: CHP, 'Sen bizim Messi'mizsin' deyip beni aday gösterdi, şimdi futbolu bırak diyorlar

About admin

Check Also

Son Dakika | Bakan Selçuk: 'Samsun'da eşini darbeden caninin en ağır cezayı alması için hukuki süreçlerin takipçisi olacağız'

Son Dakika | Bakan Selçuk: ‘Samsun’da eşini darbeden caninin en ağır cezayı alması için hukuki süreçlerin takipçisi olacağız’

Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, Samsun‘da bir kadının eski eşi tarafından …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *