Son dakika: Gençlik ve Spor Bakanı Kasapoğlu Çorum’da

Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Türkiye‘nin her alanda zirveye oynadığını söyledi.

Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, bir dizi ziyaret ve incelemelerde bulunmak üzere Çorum‘a geldi. İlk olarak AK Parti Çorum İl Başkanlığı’nı ziyaret eden Bakan Kasapoğlu, burada belediye başkanlarıyla bir araya geldi.

Gençlik ve Spor Bakanlığı olarak hem sporu tabana dağıtmak, hem gençleri yarınlara donanımlı bir şekilde hazırlamak ayrıca de ülkemizin parlak yarınlarına olan yürüyüşüne en enerjik şekilde katkı maddesi vermeye karşın çabalar ve çalışmalarımız sürekli devam ettiğini dile getiren Bakan Kasapoğlu, “Cumhurbaşkanımızın kuvvetli liderliği, engin vizyonu her zamanki gibi en büyük ilham kaynağımızdır. Bu çerçevede de sanayisiyle, ekonomisiyle, tarımıyla, sağlıyla, kültürüyle, sporuyla her alanda zirveye oynayan bir Türkiye var. Bu noktada da biz bakanlık olarak ülkemizin dört bir tarafına bütün halkımızı kucaklayacak şekilde çalışmalarımıza devam ediyoruz. Tarihsel süreçte olduğu gibi önümüze çıkan engeller değil mu? Yan ki var. Lakin bir olarak, beraber olarak, kardeş olarak, el ele vererek her birini tarumar ettik. Bundan daha sonra da inşallah tüm engellerin aleyhinde dimdik bir olarak duracağız” dedi.

Bu ülkenin en büyük umudunun gençler olduğunun altını çizen Bakan Kasapoğlu, “20 milyon genç nüfusumuzla Avrupa’nın en büyük genç nüfusuna sahibiz. Bu manada en büyük fırsatları gençlerimizin önlerine seriyoruz. Umudumuz olan nüfusumuzun en büyük kesimi gençlerimiz. Bu çerçevede gençlik yatırımlarımız bütün hızıyla devam ediyor. Her geçen gün büyüyen koşullar hiçbir süre durmamamızı, bilakis hareket etmemizi gerektiriyor. İhtiyaçlara göre çalışmalarımızı revize ediyoruz” ifadelerini kullandı.

Bakanlık tarafından Sungurlu ve İskilip ilçesine yapılması planlanan yatırımlar hakkında da açıklamalarda yer alan Bakan Kasapoğlu, “Tercih öncesinde Sungurlu’yu ziyaret etmiştik. Söz verdiğimiz gibi önümüzdeki günlerde imzasını da atacağız. Sanki olimpik yüzme havuzu ve güreş eğitim merkezini de en kısa sürede kazandıracağız. Bütün milletimize hizmet vermek bizler için bir onurdur, heyecandır. Bu yatırımlarda şanslı olsun. İskilip’e de gençlik merkezi, havuz ve semt sahası yapı edeceğiz. Hizmetlerimizi hiçbir şekilde fark gözetmeksizin yapmaya devam ediyoruz. Her şeyin en iyisine, en güzeline bedel olan tüm vatandaşlarımıza da her türlü hizmetimizi erişebilir kılma noktasında iddialıyız. Bizler insanların en hayırlısı insana yardımsever olandır düsturuyla çalışan bir hareketin mensuplarıyız. Milletimize hizmet vermek bizim için bir onurdur” şeklinde konuştu.

Parti ziyaretinin arkasında Kadeş Meydanı’na geçen Bakan Kasapoğlu, burada Çorum Belediyesi göre bir süre önce hayata geçirilen ÇORBİS projesi hakkında veri aldı. sonradan protokol üyeleri ile birlikte bisiklete binan Bakan Kasapoğlu meydanda tur attı.

Buradan Valiliğe geçen Bakan Kasapoğlu, Çorum’daki çalışmalar hakkında Vali Mustafa Çiftçi’den data aldı.

Ziyarette Halil İbrahim Aşgın, İl Başkanı Yusuf Ahlatcı, Merkez İlçe Başkanı Erhan Akar, ilçe ve belde belediye başkanları, ilçe teşkilat başkanları ve partililerde hazır bulundu.

(İHA)

Son dakika: Gençlik ve Spor Bakanı Kasapoğlu Çorum'daSon dakika: Gençlik ve Spor Bakanı Kasapoğlu Çorum'daSon dakika: Gençlik ve Spor Bakanı Kasapoğlu Çorum'daSon dakika: Gençlik ve Spor Bakanı Kasapoğlu Çorum'daSon dakika: Gençlik ve Spor Bakanı Kasapoğlu Çorum'da

Kaynak: İhlas Haber Ajansı

About admin

Check Also

Ticaret Bakan Yardımcısı değişti

Ticaret Bakan Yardımcısı değişti

TİCARET Bakan Yardımcısı Gonca Işık Yılmaz Batur görevden alındı, yerine Mustafa Tuzcu atandı. Cumhurbaşkanlığı atamalarına ilişkin kararlar, …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *