Son dakika haber! BBP Genel Başkan Yardımcısı Yardımcıoğlu’ndan Gaziantep’te özel hastanedeki yangında hayatını kaybedenler için taziye mesajı

BBP Genel Başkan Yardımcısı Mahmut Yardımcıoğlu, Gaziantep‘teki özel hastanede meydana çıkan yangında hayatını kaybedenler için baş sağlığı mesajı yayımladı.

Yardımcıoğlu, mesajında, tüm Türkiye‘nin kalbinin Gaziantep için attığını belirtti.

Hastanede hayatını kaybedenlere Allah’tan rahmet, yaralılara acil şifa temennisinde yer alan Yardımcıoğlu, “Kovid-19 salgınıyla çaba etmeye çalıştığımız bu zorlama günlerde böyle bir hadisenin yaşanması bizi içten üzdü. Yüreğimiz yandı, kalbimiz parçalandı.” ifadesini kullandı.

Birlik olma çağrısında yer alan Yardımcıoğlu, şunları kaydetti:

“Devlete Ait kurumlarımız, sağlık ekiplerimiz bu yaranın bir lahza önce sarılması için sefer oldu. Bize de birbirimize daha sıkı kenetlenerek güç günlerin üstesinden gelmek düşüyor. Türk milleti olarak koskocoman acılar çektik. çok büyük kazalar, felaketler yaşadık. Ama birlik olduk, defalarca beraber kendi yaralarımızı sarmayı başardık. Yüce Türk milletinin Gaziantep için de en hoş dayanışma örneğini sergileyeceğinden hiç kuşkumuz değil. Bir Kahramanmaraşlı olarak şunu açık yüreklilikle belirtebilirim ki, Gaziantep bizim diğer yarımızdır, kardeşimizdir. Hayatını kaybeden vatandaşlarımıza tekrardan Allah’tan rahmet, karamsar ailesine ve yakınlarına başsağlığı diliyorum. Milletimizin başı sağ olsun.”

Kaynak: Anadolu Ajansı / Tunahan Akgün

About admin

Check Also

Dışişleri Bakanlığı: 'KSYÖ Soruşturma ve Tespit Ekibi Suriye'de kimyasal silah kullanıldığını tespit etti'

Dışişleri Bakanlığı: ‘KSYÖ Soruşturma ve Tespit Ekibi Suriye’de kimyasal silah kullanıldığını tespit etti’

Dışişleri Bakanlığı, Kimyasal Silahların Yasaklanması Örgütü Soruşturma ve Tespit Ekibi’nin Suriye‘de Serakib’de vuku bulan klor …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *