Son dakika haber! Fatih Erbakan, ‘Anadolu Buluşmaları’ kapsamında Hatay’da

YENİDEN Huzur Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan, ‘Anadolu Buluşmaları’ zarfında Hatay‘a gelerek partililerle buluştu.

Bitmiş Huzur Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan, ‘Anadolu Buluşmaları’ dahilinde Hatay’a geldi. Bir düğün salonunda düzenlenen toplantıda konuşan Erbakan, “Türkiye’nin her karış toprağı için Her Yerde Rahatlık Partisi kadroları gece- gündüz defalarca, yorulmadan koşmaya devam ediyor” dedi. Anadolu Buluşmaları kapsamında partinin kurulduğu günden itibaren halkla buluştuklarını, kucaklaştıklarını ve dertlerini dinlediklerini bildiren Erbakan, “Sadece tercih vaktinde değil, geçimini sağlama vaktinde da halkımızın yanında olmaya çaba gösteriyoruz. Türkiye’nin 81 ilinde, 805 ilçesinde teşkilatlarımızı kurduk. 64 il kongresi, 500’den pozitif ilçe kongresi ve geçtiğimiz 17 Kasım’da Ankara Arena Spor Salonu’nda Türk siyasi tarihinin en koskocaman büyük kongresini gerçekleştirdik. Her Yerde Rahat Partimizin kat etmiş olduğu bu uzaklık, Erbakan hocamızın ‘iman varsa, olanak da vardır’ sözünün ispatıdır. Yeniden Refah iktidarında Türkiye, güçlünün haklı sayıldığı yok, haklının dinç olduğu bir Türkiye olacak” ifadelerine yer verdi.

SURİYE‘DE KADIN VE ÇOCUK KANININ AKMASI DURDURULMALI’

Bugün Suriye‘de halen bayan ve çocukların kanının akmaya devam ettiğine aksan yapan Erbakan, bu kanın akmasının en acil şekilde durdurulması gerektiğini söyledi. Bu savaşın bir an önce durması için Türkiye Cumhuriyet Devleti olarak büyük gayret gösterilmesi gerektiğini ifade eden Erbakan, “Suriye’deki muhalifler, iyi niyetli Suriye’nin bölünüp parçalanmasına aleyhinde olan muhalifler ve bununla beraber İran, Türkiye ve Suriye yönetimi, bir lahza evvel bayan ve çocukların kanının akmasını durdurmak için masaya oturmaları gerekiyor. Bir an evvel Suriye’de üniter bir tüzük, Suriye’nin bölünüp parçalanmasına mani olacak bir anayasa ve olası olan en demokratik şekilde seçimlerin gerçekleştirilmesi, Suriye’nin bitmiş uzlaşma ve huzur ortamına kavuşturulması son derece büyük tartma talep ediyor” dedi.

Son dakika haber! Fatih Erbakan, 'Anadolu Buluşmaları' kapsamında Hatay'daSon dakika haber! Fatih Erbakan, 'Anadolu Buluşmaları' kapsamında Hatay'daSon dakika haber! Fatih Erbakan, 'Anadolu Buluşmaları' kapsamında Hatay'daSon dakika haber! Fatih Erbakan, 'Anadolu Buluşmaları' kapsamında Hatay'daSon dakika haber! Fatih Erbakan, 'Anadolu Buluşmaları' kapsamında Hatay'daSon dakika haber! Fatih Erbakan, 'Anadolu Buluşmaları' kapsamında Hatay'da

Kaynak: Demirören Haber Ajansı / İzzet NAZLI

About admin

Check Also

AK Parti Edremit İlçe Başkanlığı'ndan müjdeli açıklama

AK Parti Edremit İlçe Başkanlığı’ndan müjdeli açıklama

Balıkesir’in AK Parti Edremit İlçe Başkanlığı Sözcüsü Murat Tuna, İlçe Yönetim Kurulu adına yazılı bir …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *