Son dakika haberi | Bakan Karaismailoğlu, Amasra Yolcu Limanı’nı inceledi

Bakan Karaismailoğlu, Amasra Yolcu Limanı’nı inceledi

BARTIN – Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, Bartın ziyaretleri kapsamında Amasra ilçesinde yapımı tamamlanan Yolcu Limanı’nı gezerek incelemelerde bulundu.

Bir dizi ziyaret ve incelemeler için Bartın’a gelen Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, incelemeler kapsamında Amasra ilçesine geçti. Burada Yolcu Limanı’na gelene Bakan Karaismailoğlu, bir süre önce yapımı tamamlanan liman hakkında bilgiler aldı.

Bakan Karaismailoğlu mendirek duvarına çıkarak burada yapımı tamamlanan çalışmaları inceledi. Bakan Karaismailoğlu’na ziyaretin anısına bir grup taraftar tarafından atkı ve Amasra ziyareti anısına tablo hediye edildi.

Son dakika haberi | Bakan Karaismailoğlu, Amasra Yolcu Limanı'nı incelediSon dakika haberi | Bakan Karaismailoğlu, Amasra Yolcu Limanı'nı incelediSon dakika haberi | Bakan Karaismailoğlu, Amasra Yolcu Limanı'nı incelediSon dakika haberi | Bakan Karaismailoğlu, Amasra Yolcu Limanı'nı incelediSon dakika haberi | Bakan Karaismailoğlu, Amasra Yolcu Limanı'nı inceledi

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / ONUR ALTINDAĞ

About admin

Check Also

AK Parti Edremit İlçe Başkanlığı'ndan müjdeli açıklama

AK Parti Edremit İlçe Başkanlığı’ndan müjdeli açıklama

Balıkesir’in AK Parti Edremit İlçe Başkanlığı Sözcüsü Murat Tuna, İlçe Yönetim Kurulu adına yazılı bir …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *