Son dakika haberi! Milli binici Ak Parti’de siyaset kararı aldı

Binicilik sporunda sayısız şampiyonlukları yer alan Ulusal binici Hasan Gökhun Çilingir Ak Parti Marmaris İlçe teşkilatına giderek üye oldu.

Hafta içinde Ankara’ya giden ve Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Harun Tüfekçi ile Antalya Milletvekili İbrahim Aydın’ı ziyaret eden Hasan Gökhun Çilingir, “Kuvvetli Türkiye hedefi için ilk adımı attım. Sorumluluğumun bilincindeyim. Biz gençler, ancak hayallerimizin peşinden gidersek özlemini duyduğumuz gelecekte yaşayabiliriz. Destekleriniz için şimdiden fazla teşekkür ediyorum” dedi.

Çilingir sonra Ak Parti Marmaris İlçe Başkanı Ceyhun Gökmen ve Ak Parti İl Başkanı Kadem Mete’nin katılımıyla Marmaris İlçe Başkanlığına üyeliği gerçekleşti.

2016 yılından buyana Binicilik Muğla İl Temsilcisi olarak ödev yapan Padok Otel ve Binicilik Merkezi Idare Heyeti Üyesi Hasan Gökhun Çilingir’in parti rozetini takan Ak Parti Muğla İl Başkanı Kadem Mete; “Düzgün bir işletme sahibi olan genç kardeşimizi bugün aramıza aldık. İnşallah, beraberce hoş hizmetler yapmaya Rabb’im bize nasip eyler. Allah utandırmasın” dedi.

Ak Parti Marmaris ilçe Başkanı Ceyhun Gökmen; “Ak Partimiz sizinle büyümeye devam edecek. Bahtı Açık olsun” dedi. – MUĞLA

Son dakika haberi! Milli binici Ak Parti'de siyaset kararı aldı

Kaynak: İhlas Haber Ajansı

About admin

Check Also

- TBMM Dışişleri Komisyonu Başkanı Kılıç, Kapalı Maraş'ı gezdi

– TBMM Dışişleri Komisyonu Başkanı Kılıç, Kapalı Maraş’ı gezdi

– TBMM Dışişleri Komisyonu Başkanı Kılıç, Kapalı Maraş’ı gezdi LEFKOŞA – TBMM Dışişleri Komisyonu Başkanı …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *