Son dakika haberleri | Milletvekili Aydın, yatırımları yakından takip ediyor

AK Parti Genel Merkez Disiplin Kurulu Başkanı ve Adıyaman Milletvekili Ahmet Aydınlatılmış, DSİ ve TCDD Genel Müdürlüklerini yatırımların takibi için ziyaret etti.

Adıyaman için hayatı öneme sahip olan Seri Tren Projesi ve Büyükçay Barajı için Milletvekili Ahmet Okumuş, değişik ziyaretlerde bulundu.

DSİ Genel Müdür Vekili Kaya Yıldız ile biraraya gelen Ahmet Okumuş, Büyükçay Barajı yapım işi ön tatminkarlık ihalesinin yapıldığını duyurdu.

DSİ Genel Müdür Vekili Kaya Yıldız ve yetkililer ile Adıyaman’da oysa öteki baraj ve sulama projelerini değerlendirdiklerini belirten Aydınlatılmış, laf verilen yatırımların hayata geçirildiğini vurguladı.

Okumuş daha sonra, TCDD Genel Müdürü Ali İhsan Uygun ve Genel Müdür Yardımcısı Metin Akbaş ile bir araya gelerek Gölbaşı-Adıyaman-Kahta Çabuk Tren sondaj/proje çalışmaları ile Gölbaşı Kuru Geçit Mahallesinde yapımına başlanan daha aşağı geçit hakkında istişarelerde bulundu. – ADIYAMAN

Son dakika haberleri | Milletvekili Aydın, yatırımları yakından takip ediyorSon dakika haberleri | Milletvekili Aydın, yatırımları yakından takip ediyor

Kaynak: İhlas Haber Ajansı

About admin

Check Also

CHP'li Gülizar Biçer Karaca, İnsan Hakları Eylem Planı'nı değerlendirdi Açıklaması

CHP’li Gülizar Biçer Karaca, İnsan Hakları Eylem Planı’nı değerlendirdi Açıklaması

CHP Genel Başkan Yardımcısı Gülizar Biçer Karaca, dün açıklanan İnsan Hakları Eylem Planı’nın Türkiye‘nin Avrupa …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *