Süleyman Bölünmez kimdir? Süleyman Bölünmez nereli, kaç yaşında? Süleyman Bölünmez kızı kim?

Ticaretle uğraşan Süleyman Bölünmez, bununla birlikte egemen olarak milletvekili seçilmişti. 3 çocuk babası Bölünmez’in kızı Ceyda Bölünmez, AK Parti’den milletvekili seçildi. Süleyman Bölünmez hangi partiden namzet oldu? İşte, Süleyman Bölünmez hayatına dair teferruatlar…

SÜLEYMAN BÖLÜNMEZ KİMDİR?

Ünlü iş adamı Bölünmez, 1956 yılında Mardin‘de dünyaya geldi. Ticaret ile ilgilen ad, Bölünmez Petrolcülük A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı ‘dır, bununla beraber Mardinspor Kulubü Başkanı ve Mardin milletvekili olarak da tahsis aldı.

Mardin Gazipaşa İlkokulundan mezun oldu. 1968 yılında ailesi ile birlikte Ankara´ya taşındı.1972 yılında Gazi Osman Paşa ortaokulunu bitirdi. 1982 yılında ticaretle uğraşmaya başlayan Süleyman Bölünmez, 1997 – 2007 yılları aralarında Mardin Spor Kulübü Başkanı olarak ödev yaptı.

Süleyman Bölünmez kimdir? Süleyman Bölünmez nereli, kaç yaşında? Süleyman Bölünmez kızı kim?

Evli ve 3 çocuk babası iş insanı, 2002 seçimlerinde Mardin’den bağımsız milletvekili seçildi. Dağıtılmış nedenlerle yeniden aday gösterilemedi.

Süleyman Bölünmez, 11 Ekim 2020 günü ocak sahasındaki incelemesi sırasında kimliği belirlenemeyen kişilerin silahlı saldırısına uğradı.

About admin

Check Also

Son dakika: Adalet Bakanı Gül'den Ankara Batı Cumhuriyet Başsavcılığı görevine başlayan Karaköse'ye ziyaret

Son dakika: Adalet Bakanı Gül’den Ankara Batı Cumhuriyet Başsavcılığı görevine başlayan Karaköse’ye ziyaret

Adalet Bakanı Abdulhamit Gül, Ankara Batı Cumhuriyet Başsavcılığı görevine başlayan Gökhan Karaköse’yi ziyaret etti. Gül, …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *