Süleyman Soylu korona açıklaması: Süleyman Soylu’nun sağlık durumu nasıl?

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, koronavirüs tedavisinin bundan böyle evde devam edileceğini belirterek eşinin ve kızının testinin negatife döndüğünü açıkladı. Kendisi hakkında detaylara da yer verdi.

SÜLEYMAN SOYLU KORONA AÇIKLAMASI

Koronavirüse yakalanan Bakan Soylu, sıhhat durumuna ilişkin Twitter hesabından yaptığı açıklamada, “Bir müddettir hastane ortamında süren tedavimiz, doktorlarımızın da yerinde görmesi ile birkaç günlük dinlenme koşulu ile evde devam edecek. Eşim ve kızım ise negatife döndü.

Bu süreçte ihtimamını esirgemeyen hekimlerimize ve sağlık çalışanlarımıza her gün arayarak moralini, duasını aldığımız Sayın Cumhurbaşkanımıza ve hassasiyetine minnettar olduğum Sayın Devlet Bahçeli’ye ve muhakkak ancak Sıhhat Bakanımıza ve Ankara Kent Hastanesi ekibine, her mecra ile arayan, soran, dua eden, iyi dileklerini ileten herkese ve duasına yoksul olduğumuz milletimize şükranlarımızı talep ediyorum. Bu vesile ile tüm hastalara acil şifalar diliyor, salgın ile mücadelede kurallara uyarak önlem ve temkinli olunmasını istirham ediyorum. Allah duasız bırakmasın” ifadelerini kullandı.

SÜLEYMAN SOYLU’NUN SAĞLIK DURUMU NASIL?

Hastanede çare gören Süleyman Soylu, eve geçtiğini ve iyi olduğunu belirtti.

About admin

Check Also

Kılıçdaroğlu çifti, '8 Mart Dünya Kadınlar Günü' dolayısıyla görüntülü mesaj paylaştı

Kılıçdaroğlu çifti, ‘8 Mart Dünya Kadınlar Günü’ dolayısıyla görüntülü mesaj paylaştı

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ve eşi Selvi Kılıçdaroğlu, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *