Sungur’dan Yeniden Refah’ın Palandöken teşkilatına ziyaret

Tekrar Rahat Partisi Palandöken İlçe Başkanlığı, parti kurmaylarını ağırlamaya devam ediyor. Genel Başkan Dr. Fatih Erbakan’ın ardından Genel Başkan Yardımcısı ve Genel Merkez Teşkilat Başkanı Bahattin Sungur’un da ziyaret ettiği Palandöken İlçe Başkanlığı’nda yönetim kurulu ile ayrıca değerlendirme toplantısı yapıldı, hem de bakış alışverişinde bulunuldu.

Tekrar Refah Partisi Palandöken İlçe Başkanı Yusuf Kızıltaş ve idareci arkadaşları kadar konuk edilen Genel Başkan Yardımcısı Sungur, ziyaretinde önemli mesajlar verdi. İlçe Başkanı Yusuf Kızıltaş, Palandöken İlçe Başkanlığı hizmet binasını gezdirdiği Sungur’a, parti çalışmaları hakkında bilgiler de verdi. Palandöken İlçe Başkanlığı olarak; Yeniden Huzur Partisi iktidarı için mesai mefhumu gözetmeden çalıştıklarını bildiren Başkan Kızıltaş, “Bulduğumuz her fırsatta ilçe sakinlerimizle ve esnafımızla bir araya geliyor, Tekrar Rahatlık Partimizin siyaset anlayışını ifade ediyor, hedeflerimizi ve amaçlarımızı anlatıyoruz. Gördüğümüz alaka, ilgi ve teveccüh gösteriyor ki; insanımız Her Tarafta Kolaylık iktidarı ve Ulusal Görünüm iklimine çok büyük bir açlık duyuyor” diye konuştu.

Sungur: Bu Dava Bize Erbakan Mirasıdır

Her Tarafta Huzur Partisi Genel Başkan Yardımcısı Bahattin Sungur ise, özverili çalışmaları ve gayretlerinden dolayı kutladığı Palandöken ilçe teşkilatında manâlı mesajlar verdi. Başkan Yusuf Kızıltaş’ın yanı sıra kurmayları Arif Bayram Geyik, Ayhan Şanlı, Bülent Uncuoğlu, Adem Kızıltaş, Mete Ağgül, Hakan Aydınlatılmış, Ahmet Tenkiz ve Cengiz Yılmaz da hazırlanmış bulunduğu toplantıda konuşan Sungur, Türkiye’de ‘Adil Düzen’ ihtiyacının hat safhada olduğunun altını çizerek, “Merhum Erbakan hocamız bize miras olarak bir dava bıraktı ve bizler de bu davanın gereğini hep birlikte yerine getireceğiz. El ele vereceğiz, gönül gönüle olacağız ve gecemizi gündüzümüze katarak çalışmaya devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.

bununla beraber Atatürk Üniversitesi İlahiyat Fakültesi mezunu olan ve Ulusal Gençlik Vakfı’nın Erzurum‘daki kurucuları aralarında bulunan Bahattin Sungur, “Erzurum benim ikinci memleketim; dolayısıyla bir defa daha burada bulunuyor olmaktan çok mutluyum. Erzurum, siyasete her daim yön ve istikamet göstermiş bir şehirdir. Allah’ın izniyle iktidara yürüyüşümüze en büyük desteği de yine bu şehir halkı verecektir” dedi. – ERZURUM

Sungur'dan Yeniden Refah'ın Palandöken teşkilatına ziyaret

Kaynak: İhlas Haber Ajansı

About admin

Check Also

Dışişleri Bakanlığı: 'KSYÖ Soruşturma ve Tespit Ekibi Suriye'de kimyasal silah kullanıldığını tespit etti'

Dışişleri Bakanlığı: ‘KSYÖ Soruşturma ve Tespit Ekibi Suriye’de kimyasal silah kullanıldığını tespit etti’

Dışişleri Bakanlığı, Kimyasal Silahların Yasaklanması Örgütü Soruşturma ve Tespit Ekibi’nin Suriye‘de Serakib’de vuku bulan klor …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *