Trump: ‘Açıklık ve şeffaflık istiyorum, kapalı kapılar arkasında sayım istemiyorum’

Trump: “Tarafsızlık ve şeffaflık istiyorum, kapalı kapılar ardından sayım istemiyorum”

Posta oylarında hile yapıyorlar”

WASHINGTON – ABD’de başkanlık seçi için oy sayımı devam ederken ABD Başkanı Donald Trump kameralar karşısına geçerek açıklamalarda bulundu. Tarihi zafer kazandıklarını söyleyen Trump: “Medya bizi desteklemiyor. Kasıtlı Olarak yanlış söylüyorlar. Ortaya koydukları oy oranları sahiden gülünç” diyen Trump, “Seçimi çalmaya çalışıyorlar, buna müsaade edemeyiz” ifadelerini kullandı.

Sadece yasal oyların sayılmasını isteyen Trump: “Gizemli oylar olmasın, seçimden daha sonra kullanılan oylar geçerli olmamalı. Biz kazanacağımıza inanıyoruz. Çoğu hukuki işlem işliyor. Fazla artı kanıt var elimizde. Olur Ya de bu ülkedeki en yüksek mahkemeye gidecek. Bu seçimi çalmalarına izin vermeyeceğiz. Michigan’da da Wisconsin’de de öbür öndeydik. Oyumuz aniden kaybolmaya başladı. Cumhuriyetçilerin oylar sayılırken izlemeleri istenmiyor. Pencereleri gazete kağıtlarla kapattılar. Posta oylarının seçim günü ulaşması kararı vardı, bu uygulanmadı. Keskin şekilde kandırma yapıyorlar. Posta oylarıyla aldatma yapıyorlar. Oy sayımında kanunsuzluk gördük. Demokratların kontrolündeki eyaletlerde oyların sayımları durduruldu. ve sonradan gelen posta oyların hepsinde Biden’ın ismi vardı. Açık Sözlülük ve şeffaflık istiyorum. Kapalı kapılar gerisinde sayım istemiyorum. Bütün meşru oyla sayılmalı”

Trump: 'Açıklık ve şeffaflık istiyorum, kapalı kapılar arkasında sayım istemiyorum'Trump: 'Açıklık ve şeffaflık istiyorum, kapalı kapılar arkasında sayım istemiyorum'Trump: 'Açıklık ve şeffaflık istiyorum, kapalı kapılar arkasında sayım istemiyorum'Trump: 'Açıklık ve şeffaflık istiyorum, kapalı kapılar arkasında sayım istemiyorum'

Kaynak: İhlas Haber Ajansı

About admin

Check Also

AK Parti Edremit İlçe Başkanlığı'ndan müjdeli açıklama

AK Parti Edremit İlçe Başkanlığı’ndan müjdeli açıklama

Balıkesir’in AK Parti Edremit İlçe Başkanlığı Sözcüsü Murat Tuna, İlçe Yönetim Kurulu adına yazılı bir …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *