Twitch’e katılan Mansur Yavaş sosyal medyanın gündemi oldu

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, sosyal medya hesabı Twitter üzerinden, eğlenceli bir video ile Twitch’te kanal açtığını duyurdu.

“ARTIK BEN DE BURADA, TWİTCH’TEYİM”

Videosunda bir Twitch yayıncısının, “Başkanım yok mu Twitch yayıncılığınız peki?” sorusunu “Var” diyerek yanıtlayan ve ardından eğlenceli görüntülere yer veren Mansur Yavaş, video paylaşımında şu ifadelere kullandı: “Selam chat. Ben Mansur Yavaş. Artık ben de burada, Twitch’deyim. Buradayım. Çünkü geleceğimize ışık tutan gençlerimizin fikirlerini ve düşüncelerini önemsiyorum. Sizlerin sorunlarını dinlemek, birlikte yeni fikirler üretmek için Twitch’deyim. Sizinle beraber birçok yayın yapacak, yeri geldiğinde yayınlarınıza izleyici olarak katılacağım. Şimdiye kadar Ankara’da yaşayan gençler için birçok çalışmaya imza attık. Daha güzel bir Ankara ancak sizlerle mümkün. Öğrenci dostu gençlerin fikirlerini önemseyen bir Ankara’yı gelin. Birlikte oluşturalım.”

Twitch'e katılan Mansur Yavaş sosyal medyanın gündemi oldu

RENKLİ YORUMLAR GELDİ

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş’ın bu paylaşımı sosyal medyada gündem yaratırken, kullanıcılardan da renkli yorumlar geldi. Yavaş’ın paylaşımında teşekkür ettiği Cem Yılmaz da karşılıksız bırakmayarak, hızlı bir yanıtta bulundu. Öte yandan geçtiğimiz günlerde sosyal medya platformu TikTok’a da katılan Yavaş, gençlere, “Siz neredeyseniz ben de oradayım, her zaman yanınızdayım” diyerek seslenmişti.

Twitch'e katılan Mansur Yavaş sosyal medyanın gündemi oldu

About admin

Check Also

Rusya Dışişleri Bakanı Lavrov, Mısır Cumhurbaşkanı Es-Sisi ile görüştü

Rusya Dışişleri Bakanı Lavrov, Mısır Cumhurbaşkanı Es-Sisi ile görüştü

ABD’den Rusya’ya Ukrayna uyarısı: Agresif politikalarının sonuçları olacak Rusya Dışişleri Bakanı Sergey Lavrov, Kahire’de Mısır …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *