Yeniden Refah Partisi Genel Başkan Yardımcısı Altınöz’den Samsun ziyareti

Baştan Rahatlık Partisi Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Altınöz, beraberindeki heyetle Samsun‘un Salıpazarı ilçesine ziyaretler düzenledi. Altınöz, burada esnaflarla da bir araya geldi.

Baştan Rahatlık Partisi Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Altınöz, Samsun’da partisinin Salıpazarı İlçe Başkanlığı, Samsun İl Başkanı Salih Şahin ve MKYK Üyesi Mustafa Barutçu ile birlikte Salıpazarı’nda sivil toplum ve esnaf ziyaretleri gerçekleştirdi.

Ziyaretleri esnasında basın mensuplarına açıklamalarda bulunan Altınöz, eski Başbakan merhum Necmettin Erbakan’ın siyaset anlayışı içinde hareket edeceklerini belirterek, “Her Yerde Refah Partisi Genel Başkanı Dr. Fatih Erbakan liderliğinde Türkiye bitmiş ılımlı siyaset anlayışıyla, kutuplaştırmadan, nitelikli insan yetiştiren ve imal odaklı politikasıyla hareket edecektir. 50 sene önce Türkiye yollarına inançlı, vefalı ve dostça bir kadro ile yola çıkan muhterem Erbakan hocamızı özlemle, minnetle ve rahmetle anıyoruz. Bugün, 50 sene sonradan Her Yerde Refah Partimizin inançlı mensupları olarak Karadeniz’in incisi Samsun’umuzun Salıpazarı ilçesinden; Erbakan hocamızın buluşu olan Pat-Pat motorun üzerinden iktidar yürüyüşüne çıkan ilk önce gönlümüzün sultanı genç liderimize, 2’nci Erbakan’ımız Sayın Dr. Fatih Erbakan’a, Yeniden Huzur kadrolarına, bununla beraber aziz ve muhterem milletimizin tüm fertlerine selamlama olsun” ifadelerini kullandı.

Salıpazarı Belediye Başkanı Halil Akgül’ü makamında ziyaret eden Altınöz, burada ilçedeki araştırmalar hakkında veri alırken, Akgül de ziyaretlerinden dolayı Altınöz’e teşekkür etti. sonra heyet esnaflarla bir araya gelerek istişarelerde bulundu.

Salıpazarı’ndaki ziyaretler sırasında halkın gösterdiği yoğun ilgiden hoşnut kaldıklarını da açıklayan Altınöz, Salıpazarı İlçe Teşkilatına ve Salıpazarı halkına teşekkür etti. – ANKARA

Kaynak: İhlas Haber Ajansı

About admin

Check Also

Çökme riski bulunduğu için boşaltılan binanın kontrollü yıkımına başlandı

Çökme riski bulunduğu için boşaltılan binanın kontrollü yıkımına başlandı

Yıkılma tehlikesi altındaki bina Binanın kontrollü yıkılması Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş’ın gelişi Bir …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *