Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Erbakan projelerini anlattı

Her Tarafta Rahat Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan, “İşçi, emekli, memur maaşları üzerinden alınan vergileri ortadan kaldıracağız. Elektrik, su, doğalgaz gibi zorunlu ihtiyaç kalemlerini emin bir en az orana dek devlet olarak ücretsiz şekilde vereceğiz” dedi.

Ardahan Gençlik Merkezinde düzenlenen Her Yerde Refah Partisi Ardahan 1. Olağan Kongresi, hürmet duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başladı.

Tekrar Kolaylık Partisi Genel Başkanı Erbakan, burada yaptığı konuşmada, 83 milyonun ayrıcalıksız refah seviyesinin, alım gücünün artırıldığı baştan büyük Türkiye’yi kurmayı hedeflediklerini anlattı.

İktidar oldukları ilk yılda asgari ücrete, memura ve emekliye yüzde 50 ücret zam yapacaklarını anlatan Erbakan, “İşçi, emekli, memur maaşları üzerinden alınan vergileri ortadan kaldıracağız. Elektrik, su, doğalgaz gibi gerekli gereksinim kalemlerini muhakkak bir asgari orana değin devlet olarak ücretsiz şekilde vereceğiz.” dedi.

Erbakan, bütün Türkiye’de egzersiz yapacaklarını belirterek, şöyle devam etti:

“Milli kaynak paketleriyle kaynak üreteceğiz, bunun kitabını yazdık Türkiye’ye ilan ettik. 1 yılda 100 ile 150 milyar dolar kaynak, bu kaynakla aynı 54. hükümet Milli Görüşün yaptığı gibi işçi, memur, emekli ve çiftçinin alım gücü ve refah seviyesi yükseltilecek ve böylece piyasada çarklar dönmeye başlayacak, inşallah 83 milyona rahat sağlanacak. Tekrar bu kaynakla Türkiye’nin dört bir yanına doğusunu, batısını ayırt etmeden 81 ile 81 proje dahilinde Türkiye’nin dört bir yanına memleket evlatlarının alın teriyle helalinden rızkını tedarik edeceği AŞ ve iş imkanı sağlanacak. ve bu maddesel yeniden yapılanma hamleleriyle manevi kalkınma adımları atılacak.

Konuşmaların arkasında yapılan seçimde, Caner Çoban, partinin Ardahan İl Başkanı oldu.

Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Erbakan projelerini anlattıYeniden Refah Partisi Genel Başkanı Erbakan projelerini anlattıYeniden Refah Partisi Genel Başkanı Erbakan projelerini anlattıYeniden Refah Partisi Genel Başkanı Erbakan projelerini anlattı

Kaynak: Anadolu Ajansı / İsmail Kaplan

About admin

Check Also

Dışişleri Bakanlığı: 'KSYÖ Soruşturma ve Tespit Ekibi Suriye'de kimyasal silah kullanıldığını tespit etti'

Dışişleri Bakanlığı: ‘KSYÖ Soruşturma ve Tespit Ekibi Suriye’de kimyasal silah kullanıldığını tespit etti’

Dışişleri Bakanlığı, Kimyasal Silahların Yasaklanması Örgütü Soruşturma ve Tespit Ekibi’nin Suriye‘de Serakib’de vuku bulan klor …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *