Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan esnafı ziyaret etti

Her Yerde Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan, “Dar gelirli milyonların alım gücünü, rahatlık seviyesini aynen 54. Hükümet‘te olduğu gibi yeniden arttıracağız.” dedi.

Bolu’nun Gerede ilçesine gelen Erbakan, esnaf ziyaretinin peşinde şehir halkı merkezine hareket etti.

Bolu’da İzzet Baysal Caddesi’ndeki meslek yerlerini ve esnafı ziyaret eden Erbakan, partisinin İsmetpaşa Caddesi’ndeki il binasının açılışını gerçekleştirdi.

Erbakan, esnaf ziyareti sırasında gazetecilere yaptığı açıklamada, ayrıca Bolu’da keza de Gerede’de il ve ilçe teşkilat binaları ile esnafı ziyaret ettiklerini belirterek, “Anadolu’nun dört bir yanında ‘Anadolu buluşmaları’ zarfında halkımızın yanına artan bir şekilde kanımca kendimiz derdini, taleplerini, sıkıntılarını dinliyoruz. Bu sıkıntıların, bu problemlerin çözümünün Milli Görüş’te ve Tekrar Rahatlık Partisinde olduğunu kendilerine iletiyoruz.” şeklinde konuştu.

Anadolu ziyaretlerinde gördükleri en büyük problemin idareli sıkıntılarla geçimini sağlama derdi ve işsizlik olduğunu dile getiren Erbakan, şöyle konuştu:

“Her Yerde Huzur Partisi olarak aynen 54. Hükümet’teki Milli Görüntü bolluk ve bereketini bitmiş bu millete yaşatmak üzere benzer zihniyetle, aynı aşkla yola çıktığımızı, borç, faiz, zam, ödenti ekonomisinden imal, istihdam, ihracat ekonomisine geçeceğimizi belirtiyoruz. Gizli gelirli milyonların alım gücünü, rahat seviyesini, tıpkı 54. Hükümet’te olduğu gibi her yerde arttıracağız.

Çiftlik Sahibi ve köylünün yüzünü de en yüksek taban fiyatlarıyla, en büyük teşviklerle yine tıpkı 54. Hükümet’te Milli Görünüm’ün yaptığı gibi güldüreceğimizi ifade ediyoruz. ‘Önce millet’ diyerek, milletimizi Türkiye’nin dört bir yanında bire bir tanık olduğumuz bu sıkıntıdan, bu felaketten kurtarmak için gece gündüz koşuyoruz.”

Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan esnafı ziyaret ettiYeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan esnafı ziyaret ettiYeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan esnafı ziyaret ettiYeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan esnafı ziyaret etti

Kaynak: Anadolu Ajansı / Zafer Göder

About admin

Check Also

Cumhurbaşkanı Erdoğan, NATO Liderler Zirvesi'nde aile fotoğrafı çekildi

Cumhurbaşkanı Erdoğan, NATO Liderler Zirvesi’nde aile fotoğrafı çekildi

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, NATO Liderler Zirvesi’nde aile fotoğrafı çekimine katıldı. NATO Liderler Zirvesi Belçika‘nın …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *