Yılmaz: ‘Ülkemizin üzerinde çok büyük oyunlar oynanıyor’

AK Parti Mersin Milletvekili Zeynep Gül Yılmaz, “Ümmetin üstünde, yüce Türk milletinin üstünde, Türkiye Cumhuriyeti’nin üstünde oynanan oyunlar koskocoman” dedi.

Yılmaz, partisinin Gülnar Bayan Kolları Başkanlığı Kongresinde yaptığı konuşmada, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın, Türkiye’nin önüne koyduğu hedefler doğrultusunda, bayan kolları ile gençlik kolları ile armoni içerisinde bağlılıkla çalıştıklarını söyledi.

Dünyada ümmete sahip çıkan başka bir ülke, diğer bir lider kalmadığını vurgulayan Yılmaz, “Burada Devlet Bahçeli’ye de içten teşekkürlerimi sunuyorum. Sahiden bunu ileri görüşlülüğü ile engin devlet adamı ferasetiyle, dünya ülkelerinin oyunlarını, ümmetin üstünde, ulu Türk milletinin üzerinde oynanan oyunları görerek, Cumhurbaşkanımıza yardım verdiği için Cumhur İttifakının mezara değin devam etmesi noktasında gösterdiği irade ve takviye için ben gerçekten şahsında tüm MHP teşkilatlarına da teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Günün, birlik, beraberlik ve kenetlenme günü olduğunu dile getiren Yılmaz, şöyle devam etti; “Dün Fransa’da 10 yaşlarında çocukları evlerinden sabaha karşı aldılar. Niye? Peygamber Efendimiz hakkında yayımlanan karikatürler ‘doğru değil’ dedikleri için. Doğru şeyler olmuyor, insani şeyler yaşanmıyor. Ümmetin üzerinde oynanan oyunlar büyük, yüce Türk milleti üstünde oynanan oyunlar büyük, Türkiye Cumhuriyeti üzerinde oynanan oyunlar büyük. ‘Yeter ancak, Recep Tayyip Erdoğan gitsin, biz yine yeni kuklalar buluruz’ diyen zihniyetler çok fazla. böylece biz ellerimizi bırakmayacağız, biz birbirimize kenetlenmek zorundayız. İşte bu uğurda, bu kutlu davanın bayrağını, Cumhur İttifakı’nın davasını defalarca daha ileriye taşıyacağız, taşımak zorundayız.”

Konuşmaların ardından gerçekleşen seçimde Gülnar İlçe Bayan Kolları Başkanlığı görevine Selda Arslan seçildi. – MERSİN

Yılmaz: 'Ülkemizin üzerinde çok büyük oyunlar oynanıyor'Yılmaz: 'Ülkemizin üzerinde çok büyük oyunlar oynanıyor'

Kaynak: İhlas Haber Ajansı

About admin

Check Also

TBMM Genel Kurulu

TBMM Genel Kurulu

TBMM Genel Kurulunda CHP, HDP ve İYİ Parti’nin gündeme ilişkin grup önerileri kabul edilmedi. Genel …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *